Pradinis / Renginiai, pramogos / „M.A.M.A 2017“ apdovanojimų organizatoriai: „Šių metų apdovanojimus matys ir Amerika“

„M.A.M.A 2017“ apdovanojimų organizatoriai: „Šių metų apdovanojimus matys ir Amerika“

Jau šį vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks didžiausias šalies muzikos ir pramogų pasaulio įvykis – apdovanojimai „M.A.M.A 2017“. Organizatorių teigimu, dėl šio renginio į Kauną atvyksta tūkstančiai žmonių ne tik iš kitų miestų, bet ir iš kitų valstybių. Tarp svečių – didžiausių užsienio muzikos ir žiniasklaidos kompanijų atstovai. Į renginį ketina atvykti ir amerikiečių Ball’ų šeima, kurios realybės šou žiūri milijonai žiūrovų visame pasaulyje.

„Bilietų pardavimai rodo, kad Kauno „Žalgirio“ arenoje 52 procentai auditorijos bus žmonės, atvykę iš kitų Lietuvos miestų ar net kitų valstybių. Įdomu tai, kad vien iš Estijos į „M.A.M.A“ apdovanojimus atvyksta beveik 200 žmonių. Šį renginį nori nušviesti ir Estijos žiniasklaida – akreditavome žurnalistus iš lyderiaujančių estų naujienų portalų ir radijo stočių, – pasakojo „M.A.M.A“ organizatoriai. – Didžiulis srautas žmonių šį vakarą atvyksta iš Vilniaus ir Klaipėdos. Perspėjame, kad bus transporto spūsčių, todėl patariame išnagrinėti kelionės maršrutą ir išvykti anksčiau, kad „Žalgirio“ areną Kaune visi galėtų pasiekti patogiai ir laiku.“

Arenoje šį vakarą susirinks Lietuvos scenos korifėjai, geriausi metų atlikėjai ir grupės, produktyviausi muzikos kūrėjai, žymiausi pramogų pasaulio veidai. Jų gretose veikiausiai bus galima sutikti ir pasaulyje didžiulį dėmesį pelniusią bei šiuo metu Lietuvoje reziduojančią amerikiečių Ball’ų šeimą, apie kurią filmuojamas realybės šou.

„Vakar dvidešimties žmonių komanda buvo atvykusi į areną, apsižiūrėjo galimybes filmuoti mūsų šou epizodus, kuriuose dalyvautų Ball’ai. Taigi šių metų „M.A.M.A“ matys ir Amerika“, – sakė ceremonijos rengėjai.

VIP svečių apdovanojimuose bus ir daugiau: renginys sudomino leidybos gigantų „Sony Music“ ir „Universal Music Group“ atstovus. Kartu su Leono Somovo švedų grupe „Highly Sedated“ repeticijose apsilankė ir garsusis vadybininkas William’as Eib’as, dirbęs su Norah Jones ir bendradarbiavęs su Bob’o Dylan’o kompanija Beverli Hilse.

„Highly Sedated“ šį vakarą pasirodys ant scenos. Taip pat koncertuos „G&G Sindikatas“, Jazzu, Beatrich, „Skamp“, Mark Les ir Monique, „Man-go“, „The Station“, „Rondo“ ir daug kitų. Renginio vedėjai – Mantas Stonkus ir Mantas Katleris.

Organizatorių inf.

Eitvydo Kinaičio nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top