Pradinis / Grožis ir mada / Madingiausios 2016 metų rankinės

Madingiausios 2016 metų rankinės

Stilistė Natalija Stunžėnienė trumpai apžvelgia, kokios rankinės madingiausios šiemet, ir pristato intriguojančias įdomiąsias rankines, kurias galima derinti prie visko.

Viena ryškiausių iš žiemos sezono atėjusių tendencijų – kietos stačiakampio formos rankinės, panašios į mini lagaminus. Skirtumas tik toks, kad jos tapo konservatyvesnės, ramesnių spalvų. Jos tinka ir prie dalykinio, ir prie sportinio stiliaus.

Gali pasirodyti keista naudoti kailį pavasario ir vasaros kolekcijose, tačiau ryškių spalvų, gėlių motyvais puoštos pūkuotos „Dolce & Gabbanos“ rankinės atrodo vasariškai.

Dauguma kelionėms renkasi pavasarį ir vasarą. Atgimstanti gamta skatina norą keliauti ir pažinti daugiau kultūrinių erdvių ir reiškinių. Kelionėje visada aktualus klausimas, kur susidėti smulkmenas (lūpų dažus, telefoną, piniginę) ir kaip atlaisvinti rankas, nes vis reikia fotografuoti, liesti nematytus ir nepažįstamus objektus. Dizaineriai pagalvojo apie tai ir sukūrė moterims patogią rankinę – delninę per petį. Šiuolaikines moteris puoš kombinuotos iš kelių spalvų, rauktos, dekoruotos, su kutais, įvairiausių formų delninės.

Laikas papasakoti ir apie intriguojančią rankinių mados tendenciją. Jeigu turite humoro jausmą, mėgstate išsiskirti ir būti matoma – dizaineriai turi, ką jums pasiūlyti. Kibirėliai su gėlėmis, fotoaparatai, kačiukų veideliai, žuvytės, televizoriai, supermergaitės ir t. t. tapo daiktų nešioklėmis. Įdomiąsias rankines galima derinti prie visko: laisvo stiliaus, vakarinės suknelės, kostiumo ir t. t.

http://natalijastun.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top