Pradinis / Renginiai, pramogos / Manekenei K. Toleikytei sportas geriau už bet kokias dietas

Manekenei K. Toleikytei sportas geriau už bet kokias dietas

TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė-Baranauskienė į mankštos su pasaulio irklavimo čempione Milda Valčiukaite filmavimą pakvietė ir pasaulyje garsių leidinių puslapius bei mados podiumus užkariavusią manekenę Karoliną Toleikytę. Septyniolikmetė yra pasirašiusi kontraktą su žymia Niujorko modelių agentūra, todėl daug laiko praleidžia keliaudama po pasaulį. Šiuo metu mergina ruošiasi skrydžiui į Australiją, tačiau neatsisakė kvietimo dalyvauti ryto mankštoje, kurią TV3 žiūrovai išvys jau spalio 12 d. 8.30 val.

Irkluotoja M. Valčiukaitė parodė laikyseną gerinančių ir kūno linijas dailinančių pratimų. Juos sąžiningai atliko ir K. Toleikytė. „Sportas man nėra svetimas, daug metų šokau pramoginius šokius, dabar lankau baleto pamokas, tačiau į sporto salę dažnai nevaikštau. Modeliams nerekomenduojama sportuoti, nes raumenys mados pasaulyje nėra privalumas. Bet aš be sporto negaliu, nuo mažens šoku, sportas man yra geriau už bet kokias dietas“, – pasakoja K. Toleikytė.

O štai pasaulio čempionei devyniolikmetei M. Valčiukaitei tvirtas kūnas ir raumenukai padeda siekti pergalių irklavimo varžybose. Su porininke Donata Vištartaite šią vasarą ji susišlavė visus prestižinius apdovanojimus. Sportininkės dviviečių valčių klasėje tapo Europos ir pasaulio čempionėmis, taip pat parsivežė aukso medalius ir iš Kazanėje vykusių pasaulio studentų žaidynių.

Laidos vedėja V. Musvydaitė-Baranauskienė, atlikusi mankštą kartu su merginomis, pasakojo, kad kitą dieną po filmavimo sulaukė smagios K. Toleikytės žinutės. „Karolina man parašė, kad mankšta jai labai patiko, nes dar ir kitą dieną jautė įsitempusius sėdmenų raumenukus, o tai verčia vaikščioti išsitiesus ir pasitempus. Ji žadėjo, kad būtinai šią mankštą rekomenduos ir savo draugėms manekenėms iš viso pasaulio“, – šypsojosi V. Musvydaitė-Baranauskienė.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top