Pradinis / Renginiai, pramogos / Mantas Wizard: „Stebėdami iliuzijos triukus žmonės žadina proto slėpinius“

Mantas Wizard: „Stebėdami iliuzijos triukus žmonės žadina proto slėpinius“

„Žmogaus protas – tai nuostabioji minčių sritis, kuri pasižymi neįtikėtinomis savybėmis. Kiekvienas iš mūsų gali tapti stebukladariu ir įgyti neįtikėtinų galių. Tereikia išmokti valdyti pasąmonę ir priversti protą dirbti mūsų naudai“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Pasaulis X“ filmavimo metu (laida rodoma penktadienį 20.30 val.) tikino vienas garsiausių šalies mentalistų, proto žaidimų asas Nicholas Kin.

Proto galimybės beribės. Sakoma, kad žmogus naudoja tik 10–12 proc. savo smegenų, tačiau iš tikrųjų tai netiesa. Laidoje apie galingą pasąmonės atmintį, tai, kaip protą galima nuvarginti ir vieną dieną tiesiog išprotėti, kaip jį galima apgauti, atskleidė psichoterapeutai, gerai žinomi iliuzionistai Arvydas ir Diana Gaičiūnai, taip pat Mantas Wizard.

„Mažai kas žino, kad iliuzijos menas – tai vienas iš būdų suvaldyti žmogaus protą. O sunkiausia suvaldyti tą protą, kuris pats nesusigaudo“, – tikino iliuzionistas Mantas Wizard. Jis tvirtino, kad į jo pasirodymus žmonės renkasi tikrai ne pailsėti, o atvirkščiai – stebėdami iliuzijos triukus, patys to net nežinodami, žmonės žadina proto slėpinius, vaizduotę ir logiką.

Vienas iš būdų suvaldyti žmogaus protą ir pasąmonę – hipnozė. Tai be galo stiprus ir paslaptingas psichoterapijos seansas, kai žmogus įvedamas į transo būseną ir tuo metu jo pasąmonė pasiduoda bet kokiai, netgi žalingai, įtaigai.

„Tai visiškai nepriklauso nuo žmogaus charakterio, temperamento. Užhipnotizuoti galima labai jautrios psichikos žmones, kurie mąsto ne logiškai, o tiesiog vaizdais“, – sakė gerai žinomas iliuzionistas A. Gaičiūnas. Pasak jo, vienintelis žmogaus proto valdymo triukas jokiu būdu nėra hipnozė, o vadinamosios gravitacija ir levitacija, scenoje skraidantys daiktai viso labo yra tik proto apgaulė, išradingai pateiktos magijos paslaptis. „Pasaulis X“ – penktadienį 20.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Visus praėjusius laidos „Pasaulis X“ įrašus galite žiūrėti „Lietuvos ryto“ televizijoje internete adresu: http://tv.lrytas.lt/?cid=93.

Parengė Eglė Šliževičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top