Pradinis / Renginiai, pramogos / Marius Jampolskis: „Scena yra neišsenkantis vandenynas“

Marius Jampolskis: „Scena yra neišsenkantis vandenynas“

Vėlų spalio 14 d., pirmadienio, vakarą TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ filmavime buvo pateikta didžiulė staigmena: scenoje pasirodęs kino, teatro ir televizijos aktorius Marius Jampolskis pradėjo kovą dėl Romeo vaidmens!

Kiekvieną šeštadienį pretendentų į Romeo ir Džuljetos vaidmenis gretos retėja, likusieji stoja akis į akį su dideliais netikėtumais: praėjusį šeštadienį paskelbta, kad visateise projekto dalyve tampa jo vedėja dainininkė Vilija Matačiūnaitė, o pirmadienį filmavimo metu paaiškėjo, kad dėl Romeo vaidmens kovą pradeda dar vienas itin stiprus konkurentas – Auksinio scenos kryžiaus ir Sidabrinės gervės laureatas aktorius M. Jampolskis.

„Kiekvienas išėjimas į sceną man, kaip artistui, yra kažko naujo ieškojimas. Aš niekada neičiau nei į vieną spektaklį, sceną, filmą, jei nenorėčiau rasti ko nors naujo, – sako M. Jampolskis. – Tas vandenynas, kurį mes vadiname scena, yra neišsenkantis. Klausimas vienas: ar tu rasi jame tai, ko ieškai, ar ne, – tai priklauso nuo tavo smalsumo ir noro.“

Ką jis pasakytų kitiems projekto dalyviams, kuriems jo atėjimas buvo kaip šaltas dušas? „Norėčiau palinkėti, kad niekada nepamirštų, jog muzika, teatras, literatūra nėra sportas. Aš tiesiog bandysiu pasidalyti savo emocijomis, patirtimi ir tikiuosi surasti atskaitos taškų su tais, kurie klausys ir žiūrės“, – teigia M. Jampolskis.

Dėl vaidmens roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“ nuo šiol kovosiantis aktorius garsiąją Viljamo Šekspyro pjesę ir jos herojus vertina filosofiškai. „Romeo ir Džuljeta gali būti bet kokie. Kiekviename iš mūsų gyvena Romeo ir Džuljeta. Jie nėra žmonės, jie – idėjos. O idėjos pasiduoda bet kokioms interpretacijoms. Svarbiausia, kad būtų meilė“, – įsitikinęs aktorius.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top