Pradinis / Renginiai, pramogos / Meilės emigrantas iš Meksikos užbūrė „X Faktoriaus“ žiūrovus

Meilės emigrantas iš Meksikos užbūrė „X Faktoriaus“ žiūrovus

TV3_X Faktorius_Jamie_Daniel
„Mes mėgstame avantiūras. Pažiūrėkite į mus“, – sako meksikietis Jaime Danielis Rios Romanas, kartu su lietuvaite žmona Viktorija atvykęs į TV3 muzikino projekto „X Faktorius“ atranką Vilniuje. „Viva Lituania, Viva Mexico, viva X Factor“, – tokiu šūkiu Danielis su visa lietuvių palaikymo komanda įsiveržė į „X Faktoriaus“ atrankas Vilniuje.

„Susipažinome Italijoje, susituokėme ir išvykome gyventi į Meksiką. O Lietuvoje dabar gyvename jau antrus metus“, – pasakoja pietų amerikiečio žmona.

„Love emigrant“, – išvydęs pietų Amerikos gyventoją ištarė teisėjas Marijus Mikutavičius. „Sex tourist“, – paantrino jam Saulius Prūsaitis. Tačiau Jaime nutildė juokelius tuoj pat pademonstravęs karštą temperamentą ir pakėlęs ant kojų visą salę.

Jaime atlikta Juaneso daina „Me enamora“ išjudino kukliuosius lietuvius, o Marijui beliko ištarti: „Aš dabar suprantu, kodėl lietuvaitės išteka už užsieniečių, o dar ir už meksikiečių.“

Vis dėlto scenoje traukti linksmas populiariosios muzikos dainas pietietiško kraujo Danieliui, pasirodo, nėra įprasta. Jis jau daug metų gieda bažnyčių choruose. Tiesa, pasaulinio garso projektas „X Faktorius“ jį sugundė išbandyti jėgas ir neįprastu amplua.

Danieliui pavyko sužavėti teisėjus ir publiką pirmajame etape. Tačiau ar jam pavyks šį įspūdį išlaikyti, o gal net sustiprinti kūrybinėje stovykloje, paaiškės jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3.

Audronė Mockienė, Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top