Pradinis / Kūrybos podiumas / „Mėnulio ežerų“ vasaros drabužių kolekcija: elegancija bet kokiam amžiui

„Mėnulio ežerų“ vasaros drabužių kolekcija: elegancija bet kokiam amžiui

„Truputis saulės šaltame vandeny, šiek tiek blizgesio ant lūpų, šypsena liūdnam praeiviui ir tavo diena nuostabi…“ – tokiais žodžiais savo kolekciją pavadinimu „Truputis saulės šaltame vandeny“ grožio ir mados renginyje „Kūrybos podiumas“ VDU Botanikos sode liepos 17-ąją pristatė prekių ženklo „Mėnulio ežerai“ įkūrėja Edita Baranovič.

„Man patinka mintis, kad gražiai moteriai amžius nesvarbu, todėl kuriu universalias sukneles – jos tinka ir jaunoms, ir eleganciją vertinančioms brandaus amžiaus moterims, taip pat įvairiems dydžiams. Labai svarbu komfortas, kurį suteikia audinio pasirinkimas ir kirpimas, – sako šiemet „Kūrybos podiume“ debiutavusi dizainerė.

Edita vis dar gyvena renginio įspūdžiais. „Kūrybos podiumas“ – tai grožio ir mados šventė, kur dizaineris gali pamatyti, kaip jo kurti drabužiai atsiskleidžia naujomis spalvomis. Puikiai suorganizuotas renginys. Vizažistai, kirpėjai, fotografai tikri profesionalai. Labai patiko visos kolekcijos. Kolekcijos pristatymas – tarsi geras filmas, įspūdžiai lieka ilgam. Šiame renginyje supratau, kaip vis dėlto gera būti kūrėju“, – dalijasi įspūdžiais Edita Baranovič.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top