Kiekvienam žmogui yra reikalinga skalbimo mašina, kuri palengvina gyvenimą. Tačiau šiais laikais skalbimo mašinos daug kainuoja, yra sunkios ir užima daug vietos. Mini skalbimo mašinos yra alternatyva, jų galite rasti zuza.lt.

Kas yra mini skalbimo mašinos?
Šios kompaktiškos mašinos sveria vidutiniškai mažiau nei 5 kg, o drabužiams skalbti ir skalauti naudojamas kriauklės kabliukas arba kibiras vandens. Nešiojamos skalbimo mašinos yra pakankamai mažos, kad būtų galima jas laikyti spintoje ar kampe, kai jos nenaudojamos. Jos yra elektrinės ir rankinės ir ilgainiui gali tikrai sutaupyti pinigų, vietos, vandens ir elektros.
Mini skalbimo mašinos veikimo principas: ar jos tikrai veikia?
Trumpas atsakymas yra „taip“, nešiojamos skalbimo mašinos veikia, tačiau dažniausiai reikia, kad tai darytumėte ir jūs! Įsigydami skalbyklę dauguma mano, kad ji bus tokia pat patogi, kaip ir įprasto dydžio skalbimo mašina. Skalbimas nešiojamoje skalbyklėje reikalauja daugiau pastangų. Mašiną reikia užpildyti ir išleisti rankiniu būdu, o kartais gali tekti išvalyti vandenį, išsiliejusį iš nesandarios žarnos. Nepaisant to, nešiojama skalbimo mašina tikrai gerai išplauna drabužius, kaip ir įprasto dydžio skalbyklė, bet sunaudoja mažiau energijos, vandens ir ploviklio.
Mini skalbimo mašinos yra daug tvaresnės ir draugiškesnės aplinkai
Pasak tvarumo ir gamtosaugos ekspertų, renkantis tvariausias nešiojamas skalbimo mašinas reikia atkreipti dėmesį į vandens nutekėjimo funkcionalumą ir temperatūros kontrolę. Nešiojamos skalbimo mašinos yra geras, tvarus pasirinkimas mažesniems butams ir asmenims ar poroms, kurie neturi daug skalbinių. Nemažai elektros energijos sunaudojama įprastose skalbyklėse nustačius vandens temperatūrą. Skalbiant šaltai sunaudojama mažiau elektros nei karštai. Vandens naudojimas taip pat yra svarbus veiksnys tausojant. Pažiūrėkite, kiek vandens sunaudoja mini mašina skalbimo metu. Tvariausias variantas yra vandens iš čiaupo naudojimas. Taip pat atkreipkite dėmesį į vandens žarną, patikrinkite, ar antgalis tinka jūsų kriauklei ir ar mašina turi triukšmo kontrolę. Rekomenduojama pasidomėti skalbimo būgno dydžiu ir kiek jame telpa drabužių. Kuo didesnis būgnas, tuo mažiau skalbimų reikės atlikti.
Kaip naudotis nešiojama skalbimo mašina?
Surinkite skalbinius. Rūšiuokite skalbinius į šviesių ir tamsių spalvų ir skalbkite atskirai. Prijunkite žarną prie maišytuvo arba įpilkite vandens į poveržlę tiesiai po viduje esančia linija. Įsitikinkite, jog vandens išleidimo antgalis yra vonioje arba kibire, kad plovimo ciklo metu nebūtų nuotėkių. Įjunkite skalbyklę ir nustatykite laiką bei skalbimo ciklą. Supilkite ploviklį. Geriausiai veikia skystas ploviklis, nes jis neturi ištirpti. Skalbimo priemonių naudoti reikia labai mažai, nes pastebima, kad dėl per daug skalbiklio drabužiai džiūdami tampa standūs. Įdėkite drabužius į skalbyklę ir pradėkite skalbimo ciklą. Kai ciklas baigsis, išleiskite vandenį į vonią. Per skalavimo ciklą įpilkite daugiau vandens į skalbyklę. Taip pat galite įpilti puodelį acto su trupučiu levandų eterinio aliejaus, kad suminkštintumėte drabužius ir jie įgytų malonų kvapą. Nustatykite skalavimo ciklo laiką ir įjunkite skalbyklę. Vandenį iš skalbyklės išleiskite į vonią. Įdėkite išvalytus drabužius į sukimo skyrių. Paimkite mažas skalbinių partijas, nes suktukai paprastai yra mažesni už poveržlę. Įsitikinkite, jog drabužiai tolygiai paskirstyti ant suktuko, kad mašina veiktų sklandžiai ir nekeltų triukšmo. Nustatykite gręžimo ciklą ir įjunkite. Išleiskite vandenį į vonią. Nuimkite drabužius ir pakabinkite juos ant stovo arba dušo strypo, kad išdžiūtų. Štai ir visas skalbimo ciklas, kuris padės jums sutaupyti.
Partnerio turinys