Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / „Mobilūs pašnekesiai“ Panaroje

„Mobilūs pašnekesiai“ Panaroje

Liepos 24 d. po šv. Mišių Liškiavos bažnyčioje Panaros, Žeimių, Gudelių bei Ulčičių kaimų gyventojai ir svečiai rinkosi prie Panaros kultūros centro, kur buvo įsikūrusi Varėnos viešosios bibliotekos „Mobilių pašnekesių“ stotelė. Visus susirinkusius į šventę sveikino Varėnos rajono savivaldybės mero patarėjas Jonas Kleponis bei Liškiavos Švč. Trejybės parapijos klebonas Vidmantas Striokas.

Gausiai susirinkusiai bendruomenei buvo pristatyta mobilioji biblioteka, jos teikiamos paslaugos ir „Mobiliųjų pašnekesių“ projektas. Vėliau ant scenos lipo „Mobiliųjų pašnekesių“ svečiai – „Labas“ teatro aktorės Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė bei profesionalūs folkloro atlikėjai Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko. Talentingosios aktorės vaidino pašėlusio smagumo komediją „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“ – tarmiškai pasakojo dzūkiškas sakmes ir legendas. Šiuos pasakojimus lydėjo muzikantų atliekamos dainos.

Spektaklis sužavėjo kūrybiškais ir originaliais režisūriniais sprendimais, subtiliu humoru ir magiška įtaiga. Žiūrovai scenos profesionalams už teatro magijos stebuklą ir geros nuotaikos užtaisą atsidėkojo ilgais ir audringais plojimais.

Dėkojame Panaros kaimo bendruomenės pirmininkei Onai Bubnelienei ir visai bendruomenei už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Varėnos rajono savivaldybės administracija.

Vaiva Miškinė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top