Pradinis / Grožis ir mada / Degam žalią šviesą aparatiniam manikiūrui!

Degam žalią šviesą aparatiniam manikiūrui!

Šiuolaikinėje grožio industrijoje tapo itin populiarus aparatinis manikiūras. Ne veltui jis tapo toks žymus: jis atliekamas sausuoju būdu (nenaudojamas vanduo), o jį atliekant pasitelkiamos nagų frezos. Aparatinis manikiūras yra naudingas ir tuo, kad nagų odelės ne karpomos, o šalinamos su frezomis, taip mažinamas jų ataugimas.

Kodėl reikėtų rinktis aparatinį manikiūrą?

Pirmiausia, ši grožio procedūra atliekama visiškai paprastai ir neskausmingai. Tačiau svarbu įsiminti tai, kad turite išsirinkti tokį nagų meistrą, kuris nuolat dirba su aparatiniu manikiūru, nes manikiūrininkas turi būti įvaldęs frezas ir užtikrinti kokybišką darbą.

Aparatinis manikiūras dažnai siūlomas atlikti tiems žmonėms, kurie turi įvairiausių bėdų su nagais, sausa oda bei problemines odeles. Ši procedūra ne tik suteikia estetinį grožį, bet ir gydo nago plokštelę bei išlygina nago paviršių. Taip pat galite būti ramūs dėl neįtrūkusių nagų. Aparatinis manikiūras nepažeidžia nago plokštelės, todėl ji išlieka tvarkinga ir sveika.

Kaip atliekamas aparatinis manikiūras?

Nesuklyskite, aparatinis manikiūras itin skiriasi nuo klasikinio. Pirmiausia aparatiniame manikiūre nėra naudojamas vanduo, vadinasi, rankos nėra mirkomos šiltame vandenyje. Taip pat šio manikiūro metu nėra karpomos nagų odelės, todėl tai suteikia pranašumą – jos atauga kur kas lėčiau.

Aparatinis manikiūras vyksta šiais etapais:

  • Nagas nuvalomas su tirpalu, kuriame yra alkoholio. Taip daroma, kad panaikintų nagų laką (jeigu jis yra) bei nuvalytų nagų plokštelę.

  • Medine maža mentele nagų odelės yra atstumiamos.

  • Naudojantis vidutiniu frezos antgaliu, pašalinamos odelės bei kampučiuose susidarę odos suragėjimai.

  • Pagal nago stiprumą parenkamas tinkamas frezos antgalis, su juo nušlifuojamas nago paviršius.

  • Po aparatinio manikiūro odelės patepamos aliejuku, o rankos – drėkinamuoju kremu.

Kaip išsaugoti sveikas nagų odeles?

Po aparatinio manikiūro nagų odelės atauga negreitai. Tačiau norint dar labiau prailginti jų ataugimo laiką reikėtų vadovautis keliais patarimais:

  • Išplovę indus, pamirkę karštoje vonioje (kai oda suminkštėja), atstumkite odeles su specialia medine mentele (jų galima rasti kosmetikos / manikiūro reikmenų parduotuvėse). Šis veiksnys skatins jas slėptis už paties nago.

  • Kiekvieną dieną po darbų tepkite nagų odeles su aliejukais. Jis suteikia elastingumo, maitina bei drėkina. Jeigu aliejuke yra arbatmedžio, tai dar geriau! Arbatmedis dezinfekuoja bei pašalina nešvarumus.

Reikia žinoti tai, kad, norint turėti sveikas bei gražias odeles, reikės joms skirti dėmesio, nes jos yra itin plonos ir pažeidžiamos labai lengvai. Taip pat reikėtų vengti odelių karpymo. Jis tik paskatina greitą ir pažeistą nagų odelių ataugimą.

Jeigu neturite kantrybės „žaisti“ su nagų odelėmis, tuomet kreipkitės į aparatinio manikiūro specialistus. Jie ne tik greitai, bet ir efektyviai bei saugiai sukurs nepriekaištingą manikiūrą!

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top