Pradinis / Grožis ir mada / Modelio Radvilės Labutytės kelionės po pasaulį: neeilinė patirtis ir pažintys su talentingomis lietuvėmis

Modelio Radvilės Labutytės kelionės po pasaulį: neeilinė patirtis ir pažintys su talentingomis lietuvėmis

Pastaraisiais metais itin daug laiko užsienyje paleidžianti modeliu dirbanti Radvilė Labutytė pasakoja besidžiaugianti pažintimi su „Top To Bottom“ įkūrėja Gabriele Gineikaite. Netikėtas merginų susidūrimas Dubajuje virto įdomiu iššūkiu – fotosesija prabangiame Dubajaus mikrorajone Marina.

„Tai turbūt buvo greičiausia fotosesija mano karjeroje!“ – su šypsena pasakoja R. Labutytė.

Ne pirmą kartą Naujuosius metus Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) sutikęs modelis pridūrė, jog niekam ne paslaptis, kad šiame musulmoniškame krašte net turistės nedrįsta vilkėti šortų ar trumpų suknelių. Todėl sprendimas įsiamžinti su gana atvirais „Top To Bottom“ drabužiais itin vietinių lankomoje bei pamėgtoje vietovėje buvo gana drąsus.

„Susibūriavusių vyrų žvilgsniai tikrai vertė jaustis nepatogiai, todėl stengėmės kuo greičiau įgyvendinti sumanymą. Dubajuje visur labai daug žmonių, tad rasti atokią vietą fotosesijai būtų buvę sudėtinga. Tačiau aplinka šiame krašte keri ir natūralu, jog norisi iš čia parsivežti nuotraukų, kuriomis būtų galima grožėtis ne vienai“, – sakė R. Labutytė.

Pasiruošti fotosesijai merginoms padėjo makiažo meistrė iš Lietuvos Angelika Zaborovska. Su ja R. Labutytė taip pat susipažino Dubajuje.

„Šiuo metu JAE vyksta metiniai pirkinių festivaliai, daugybės prekės ženklų atstovai pristato savo kolekcijas, todėl darbo ant podiumo tikrai pakanka“, – sakė mėnesį Dubajuje gyvenantis modelis.

G. Gineikaitė iš Lietuvos žiemai taip pat persikėlė į Dubajų. Čia autorės kurti drabužiai jau pristatyti keliuose renginiuose, dar keli pasirodymai suplanuoti.

Prieš kelionę į pamėgtą kraštą R. Labutytė trumpam po mėnesio atostogų Meksikoje buvo grįžusi į Lietuvą.

„Į kelionę buvau išsiruošusi su kolege iš Singapūro. Ji taip pat modelis. Abi pernai turėjome daug darbo, todėl poilsiui pasirinkome Kankuną“, – sakė pašnekovė.

Iš pradžių merginos planavo likti kuriam laikui Meksikoje, nes sostinėje jų jau laukė keli užsakymai. Tačiau, įvertinusios, jog šalyje, net ir turistų pamėgtose vietose, yra nesaugu, nusprendė keisti sumanymą.

„Paplūdimyje nė akimirkai negali pasitraukti nuo savo daiktų, o vakare išeiti į gatvę visiškai nesaugu. Nutarėme nerizikuoti ir dirbti tuose miestuose, kuriuose jaučiamės gerai“, – sakė R. Labutytė.

Asmeninio archyvo nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top