Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Mokytojų ir Vietos savivaldos dienos šventė Ignalinoje

Mokytojų ir Vietos savivaldos dienos šventė Ignalinoje

Antrus metus Ignalinoje Tarptautinė mokytojų ir Vietos savivaldos dienos švenčiamos kartu. Ir, matyt, neatsitiktinai. Šios šventės turi daug sąsajų ir yra taip arti viena kitos kalendoriuje. Bendras renginys vyko spalio 6 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre.

Mokytojus ir savivaldybininkus pasveikino meras Henrikas Šiaudinis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimanta Vilčinskienė. Mokytojams dėkota už jų prasmingą darbą, gražias iniciatyvas, nuolatinį tobulėjimą bei kūrybą. Savivaldybininkams, bendruomenių nariams – už bendradarbiavimą, naujus sumanymus, projektus, reikšmingus krašto gerovei ir ateičiai. Meras akcentavo savivaldybės veiklą panaudojant Europos Sąjungos paramą, džiaugėsi bendruomenių veikla, mokytojų ir mokinių laimėjimais. Tarptautinės mokytojo dienos proga 13-ai rajono mokytojų buvo įteikti savivaldybės padėkos raštai. Pedagogams dėkota už ilgametį sėkmingą ir kūrybišką pedagoginę veiklą, aukštus mokinių pasiekimus respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, čempionatuose, varžybose, už pilietiškumo ugdymą bendruomenėje, aktyvią visuomeninę veiklą. Vietos savivaldos dienos proga už nuopelnus savivaldai padėkos raštai įteikti 20-čiai savivaldos atstovų. Sveikinti tarybos nariai, savivaldybės administracijos, seniūnijų, savivaldybės įstaigų darbuotojai.

Šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys, kultūros ministras Šarūnas Birutis. Apdovanoti svečias pasirinko su kultūros ugdymu, menu susijusius mokytojus. Padėkos raštai už nuoširdžią kūrybinę pedagoginę veiklą, vaikų meninį ugdymą buvo įteiktos Vidiškių gimnazijos šokio mokytojai Elenai Skripkauskienei, Ignalinos gimnazijos teatro mokytojai ekspertei Jolantai Narbutaitienei ir Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos meninio ugdymo mokytojai metodininkei Vidai Ksenzovienei. Sveikindamas visus savivaldybininkus, Š. Birutis suvenyrą įteikė savivaldybės merui Henrikui Šiaudiniui ir dėkojo už jo sugebėjimus suburti komandą, atlikti didelius darbus ir užimti pirmaujančias pozicijas.

Šventinį renginį užbaigė nuostabus „Naujų idėjų“ kamerinio orkestro koncertas. Tai buvo savivaldybės dovana. Puiki muzika tiesiog nuskaidrino susirinkusiųjų mintis ir jausmus. Jaunyste ir energija spinduliuojantys profesionalūs atlikėjai sukūrė gražią šventę ir sulaukė garsių plojimų.

Parengė Lina Kovalevskienė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top