Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / „Muzikantų fiesta“ Tryškiuose

„Muzikantų fiesta“ Tryškiuose

Praėjusį ketvirtadienį Tryškių kultūros centre vyko smagi „Muzikantų fiesta“. Panašaus pobūdžio renginiai kituose Telšių rajono kultūros centruose organizuojami jau ne vienus metus ir susilaukia didžiulio dėmesio, todėl nuspręsta tokią šventę padovanoti ir tryškiečiams. Nors čia žmonių susidomėjimas buvo netoks didelis kaip kitur, tačiau Tryškių kultūros centro darbuotojai tikisi, kad „Muzikantų fiesta“ miestelėnus galės pradžiuginti dar ne kartą.

Po dienos darbų į Tryškių kultūros centrą sugužėję vietos gyventojai ir svečiai išvydo atlikėjus iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Telšių, Mažeikių, Šiaulių, Ventos, Viekšnių, Varnių ir kt. Koncerto metu scenoje pasirodė 4 solistai ir tiek pat grupių. Publikos simpatijų nuostabiu balsu ir nuoširdžiomis dainomis neabejotinai daugiausia išsikovojo jaunasis muzikantas iš Telšių Tomas Reminas, o linksmiausiais vakaro atlikėjais tapo „Tandemo“ vyrukai, kuriems išradingumu menkai nusileido ir Vitos bei Jolantos duetas, vakaro metu sugebėjęs įsikūnyti net į du amplua.

Į renginį atvykusius žiūrovus ne tik džiugino įspūdingi muzikantų pasirodymai, bet ir maloniai nustebino šventės organizatorių surengta loterija. Jos metu net trys laimingieji buvo apdovanoti specialiais prizais. Žinoma, pamiršti neliko ir atlikėjai – jiems šventės pabaigoje įteiktos atminimo dovanėlės.

Tryškių kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkas Vilius Bėliakas

Augustino Jonušo (UAB „Parabolė“) nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top