Pradinis / Kinas, muzika, TV / N. Pareigytė-Rukaitienė: „Noriu įrodyti, kad dainuoju“

N. Pareigytė-Rukaitienė: „Noriu įrodyti, kad dainuoju“

BTV šou „Muzikinė kaukė“ grįžta gerokai atsinaujinęs – šį šeštadienį sezono premjeroje žiūrovai išvys ne tik dešimt naujų dalyvių, bet ir naujos vertinimo komisijos ketvertuką. Paklausta, kurio komisijos nario projekte bijo labiausiai, „Muzikinės kaukės“ dalyvių sąraše esanti Nijolė Pareigytė-Rukaitienė atviravo: „Šiame projekte labiausiai bijau savęs. Aš jaučiu, kad man bus sunku tvardyti savo jaudulį, būti ramiai ir padaryti tai, ką ruošiausi.“ Pirmasis Nijolės įsikūnijimas projekte – jau šį šeštadienį 19.30 val. per BTV.

N. Pareigytė-Rukaitienė atvirauja, jog pati pasisiūlė dalyvauti šiame šou. „Atėjau išbandyti save, padainuoti. Noriu įrodyti, kad dainuoju.“ Moteris tikina dalyvavusi visuose įmanomuose televizijos projektuose, tačiau ne visada darė tai, kas jai išties patinka. „Kažkur kariavau, kažkur gaminau… Visą laiką kažką darydavau, visur dalyvavau. Tik niekur nedainavau viena“, – pasakoja grupės „69 danguje“ narė.

Praėjusiais metais BTV šou „Muzikinė kaukė“ dalyvavo gera Nijolės Pareigytės-Rukaitienės draugė ir grupės „69 danguje“ narė Karina Krysko-Skambinė. Projekte moteriai itin sekėsi – Karina viso šou metu laikėsi geriausiųjų dalyvių penketuke, o finale užėmė antrą vietą, nusileisdama tik nugalėtojui Martynui Kavaliauskui. „Kai tik sužinojau, kad dalyvausiu, pirmas skambutis buvo Karinai. Sakiau: „Pažiūrim „Muzikinę kaukę“, tu man papasakok, kaip viskas vyko, nuo ko pradėti. Ji buvo mano pirmoji mokytoja. Ačiū jai už tai“, – pasakoja N. Pareigytė-Rukaitienė.

„Muzikinė kaukė“ garsėja tuo, kad dalyviai čia dainuoja tik gyvai. Tiesa, Nijolei Pareigytei-Rukaitienei tai bus pirmas kartas, kai ji scenoje gyvai dainuos viena, be grupės „69 danguje“ pagalbos. „Iš tikrųjų net nežinau, koks tai jausmas būti vienai scenoje. Būdama grupėje visada gali už ko nors pasislėpti ar jaustis saugiau“, – atvirauja Nijolė. Šeštadienio laidoje N. Pareigytė-Rukaitienė įkūnys Rusijos popscenos karalienę Alą Pugačiovą. Kaip moteriai seksis, pamatysite jau šį šeštadienį.

Ingos Miltienienės („Fotodiva“) nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top