Pradinis / Knygos / „Nacionalinės ekspedicijos“ dalyvių nuotykiai – knygoje „Dniepru per Ukrainą“

„Nacionalinės ekspedicijos“ dalyvių nuotykiai – knygoje „Dniepru per Ukrainą“

Gegužės 28 d. Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje pristatyta trečioji „Nacionalinės ekspedicijos“ knygų serijos dalis „Dniepru per Ukrainą“.

Į knygos pristatymą antradienio vakarą susirinko didžioji dalis ekspedicijos dalyvių: „Nacionalinės ekspedicijos“ knygų serijos autorius Selemonas Paltanavičius, Edita Mildažytė, Benediktas Vanagas, Edmundas Jakilaitis, Monika Dobrovolskytė, Luka Sinevičienė, Simonas Teškevičius, Simas Knapkis, Arminas Darasevičius ir kt.

S. Paltanavičius sakė, kad knyga „Dniepru per Ukrainą“ galėjo būti bent dukart storesnė, nes patirta, rasta ir atrasta labai daug. Anot jo, knyga skirta visiems, kam įdomi Ukraina, kas nori į ją keliauti, ir tiems, kurie negali to padaryti, bet nori pajusti šios šalies dvasią. Pasak autoriaus, Ukraina – nuostabi valstybė, kuri be galo artima mums, lietuviams. Artima ryžtu kovoti už nepriklausomybę, šiluma, draugyste.

„Dniepru per Ukrainą“ – tai trečioji knyga, parengta pagal LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija“. Joje aprašomi ekspedicijos dalyvių įspūdžiai keliaujant Dniepru ir ieškant Lietuvos istorijos pėdsakų Ukrainoje. Knyga supažindina su LDK laikus menančia, sudėtinga, daug bendrumų turinčia Lietuvos ir Ukrainos istorija, įdomia šalies gamta ir nuoširdžiais žmonėmis.

Ukrainos dydį ir didybę gali suvokti tik pamatęs ją visą – nuo Karpatų kalnų iki Juodosios jūros. Šioje kelionėje – tiek istorijos, kultūros, gamtos objektų, tiek daug Lietuvai artimų žmonių, kad vis atrandi naujų vertybių. Keliaukite kartu su nacionaline ekspedicija ir visa tai patirkite patys.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top