Pradinis / Kinas, muzika, TV / Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos naujovės

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos naujovės

Gruodžio pradžioje bus aišku, kurie atlikėjai pasiryžę ginti Lietuvos vardą žiūrimiausiame pasaulyje dainų konkurse. Iki gruodžio 1-osios Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija laukia paraiškų visų, norinčių dalyvauti „Eurovizijoje“.

Dalyvius, pasak LRT televizijos vyriausiojo prodiuserio Audriaus Giržado, galima suskirstyti į tris kategorijas. Tai atlikėjai, dalyvaujantys be pasirinktos dainos; kūriniai, kuriuos konkursui pateikia autoriai; su konkrečiu kūriniu pretenduojantys atlikėjai.

„Šių metų atranka nuo praėjusių skirsis tuo, kad savo kūrinį į atranką atsinešantys atlikėjai gali būti ramūs dėl to, jog tą dainą per visą atranką atliks jie ir tik jie, kol tas kūrinys iškris arba laimės atranką“, – pasakoja A. Giržadas. Pirmaisiais atrankos etapais varžysis atlikėjai su atrinktomis autorių dainomis, toliau į kovą stos su savo dainomis prisistatantys atlikėjai, kol galiausiai susigrums geriausieji iš abiejų kategorijų. Galutinį rezultatą, kaip visada, lems ir komisija, ir žiūrovai.

Nacionalinės atrankos koncertai vyks sausį ir vasarį. Gegužę atrankos nugalėtojas atstovaus Lietuvai 2016 metų „Eurovizijoje“ Stokholme.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top