Pradinis / Šeima ir sveikata / Namo sandarumo bandymas: bazinė informacija, kurią turite žinoti

Namo sandarumo bandymas: bazinė informacija, kurią turite žinoti

Jeigu norite gyventi tokiuose namuose, kurie ne tik atitiktų jūsų stilistinius poreikius, bet ir garantuotų kuo mažesnius išlaikymo kaštus – tokiu atveju reikalingas namo sandarumo bandymas, kurio metu nustatomos problemiškiausios būsto vietos.

Jeigu jus domina daugiau informacijos – skaityti galima čia: https://namudiagnostika.lt/sandarumo-bandymas.

Toliau pateiksime esminius niuansus, faktus, kurie padės geriau suprasti, kaip atliekamas namo sandarumo bandymas.

Sandarumo bandymas yra atliekamas ne tik baigus statyti namą, bet ir jo statybos metu. Atliekamas vienas tarpinis tikrinimas, kuris padeda pasiekti pačią geriausią kokybę.

Sandarumo bandymo kainos vis labiau krenta, nes atsiranda vis daugiau įmonių, kurios teikia tokias paslaugas.

Bandymo metu yra nustatomos probleminės vietos, kurioms reikalinga korekcija. Žinoma, reikia ne tik jas tiksliai žinoti, bet ir sutvarkyti.

Testas gali padėti pakelti NT vertę. Ypač senos statybos būstų.

Baigusi tyrimą įmonė turi pateikti dokumentus, įrodančius, kad jūsų būstas yra sandarus. Jie dažniausiai reikalingi energetinio efektyvumo vertinimui įrodyti.

Vertinimas gali būti atliekamas visais metų laikais. Kai kurie mano, kad žiemą nėra tinkama. Tai nėra tiesa.

Vertinimą reikia palikti tik sertifikuotiems, legaliai paslaugas siūlantiems specialistams. Pateikus užklausą, specialistai dažniausiai atvyksta per kelias dienas.

Tai paslauga, kuri reikalinga ir galima vertinant ne tik gyvenamuosius namus, bet ir bet kokios kitos paskirties objektus.

Tyrimo metu naudojama speciali įranga. Taigi, vertinimas atliekamas „ne iš oro“. Tiesa, juokas juokais, tačiau testo metu tikrai tiriamas oras: temperatūra bei slėgis.

Specialistai dažniausiai ne tik nusako problemines vietas, bet ir gali patarti, kaip geriausia jas sutvarkyti.

Pagal poreikius po atliktos rekonstrukcijos testas gali būti kartojamas. Tai daryti labai rekomenduojama, nes galima paprasčiau įvertinti pasiektą sandarumo lygį.

Daugiau skaityti apie testą galima čia: https://namudiagnostika.lt/sandarumo-bandymas/. O kuo daugiau žinių – tuo daugiau suvokimo, jog šia paslauga turi naudotis ne tik apie naujo namo pardavimą galvojantys asmenys, bet ir tie, kurie nori naujam gyvenimui prikelti senos statybos namą.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top