Pradinis / Grožis ir mada / Natūralus permanentinis makiažas

Natūralus permanentinis makiažas

Gyvename technologijų ir naujienų epochoje, kurioje nuolat skubėdamos moterys vos paveja naujienas apie išradimus, palengvinančius kasdienį vargą grožio sferoje. Ne paslaptis, kad moterys nuolat daug dėmesio skiria savo išvaizdai, tad grožio industrija sukuria vis naujų galimybių, apie kurias ne visada iš karto sužinome. Pastarojo laiko tendencijos veda prie raktinių žodžių „natūralumas“ ir „pastovumas“. Siekiama tokio rezultato, kuris liktų nepastebėtas aplinkinių, tačiau suteiktų tam tikrų zonų estetinių pakeitimų. Norėdamos šiek tiek pakoreguoti išvaizdos elementus ir nesugaišti daug brangaus laiko, jos ieško tam tikrų grožio paslaugų, kurių viena – permanentinis makiažas.

Kaip ir daugelis grožio srities madų, permanentinis makiažas atkeliavo iš Vakarų valstybių. Apie šią procedūrą turbūt yra girdėję daugelis, tačiau savo populiarumu ji vis dar atsilieka. Lietuvoje atsiradusi paslauga sužavėjo ilgalaikio makiažo gerbėjas, kurios apsilankiusios pas permanentinio makiažo specialistę gali džiaugtis koreguotais veido bruožais bet kuriuo metu, net kelerius metus nuo atliktos procedūros.

Pakalbėkime plačiau, kas gi tas dažnai minimas permanentas. Tai specialaus permanento pigmento įvedimas į negilų odos sluoksnį pasitelkiant tam skirtą švelnų aparatą. Jis skirtas greitai judančia adatėle įvesti pigmentą po oda, tai labai panašu į įprastą tatuiravimo procesą, tik rezultatas švelnesnis ir yra laikinas, tiksliau, 3 ar 5 metams. Čia yra naudojamos žymiai plonesnės adatos, jos sudirgina patį odos paviršių, tad diskomfortas yra vos juntamas. Anksčiau nereta informacijos ieškanti moteris teiraudavosi apie galimą skausmą, tačiau galime nuraminti, kad daugelis šiuolaikinių meistrų yra savo srities žinovai ir naudoja tam skirtus anestetikus, dirba itin švelniai.

Ką gali pakeisti šis makiažas? Apibendrintai galima pasakyti, kad investicijos į savo išvaizdą galiausiai veda į tai, kaip jaučiasi moteris psichologiškai. Pasitikėjimas ir užtikrintumas savo estetika atveria kelią vidinei ramybei. Šiuo metu tarp moterų yra populiarus trijų pagrindinių veido zonų permanentinis makiažas. Pakalbėkime apie kiekvieną jų išsamiau.

Antakių permanentinis makiažas. Antakių zona yra dažniausiai koreguojama pasitelkus mikropigmentaciją. Atsižvelgiant į kliento poreikius ir asmeninius bruožus, galima taikyti skirtingas technikas norimam rezultatui gauti. Antakiai gali būti paryškinti, suvienodinti ar kitaip koreguoti, jiems gali būti suteikta norima forma ar spalva. Pastaruoju metu dažniausiai pageidaujamas natūralus efektas, tam pasitelkiama ombre arba plaukelinė antakių technika. Natūraliai ir deramai atrodantys koreguoti antakiai moteriai suteikia papildomo pasitikėjimo.

Lūpų permanentinis makiažas. Visi esame matę realybėje gerokai per ryškų lūpų makiažą, lyg pieštuku apvestas lūpas, kurios įpareigoja visuomet naudoti lūpų dažus. Dabartinės technikos leidžia išgauti natūralų lūpų dažų efektą, o rezultatas atrodo nuostabiai. Lygi lūpų spalva, sugrįžęs kontūras, kuris buvo pažeistas pūslelinės, lūpos atrodo vizualiai putlesnės. Dėl to šios zonos permanentas sparčiai populiarėja. Lūpoms suteikiama ryškesnė forma ir kontūras, švelni forma ir lengvas blizgumas pavergia tokio rezultato ieškančias klientes.

Tarpblakstielinė mikropigmentacija. Paryškina akis, suteikia strėlytės ar akių voko linijos efektą. Pamirškite kasdienį laiko leidimą prie veidrodžio, jūsų akys gali atrodyti nepriekaištingai ir ryškiai bet kuriuo paros metu. Įgudusi grožio specialisto ranka suformuos tikslią ir jums tinkančią liniją pagal jūsų norus, dažymosi įpročius, patars, kokio stiliaus linija tiktų.

Atrodo, per daug informacijos ir kyla nemažai klausimų? O tai buvo tik glaustas permanentinio makiažo pavadinimų ir pagrindinių sąvokų aprašymas. Tai nėra įprasta grožio paslauga, kurios rezultatą galite bet kuriuo metu nuplauti. Pasidomėkite daugiau jums rūpimais klausimais, būtinai ieškokite jums tinkančio specialisto. Daugiau galite skaityti Vilmos Kulikauskytės-Mickienės portale https://vilma-permanent.lt/.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top