Pradinis / Grožis ir mada / Naują drabužių kolekciją pristatanti Diana Vapsvė: „Žiema bus spalvota“

Naują drabužių kolekciją pristatanti Diana Vapsvė: „Žiema bus spalvota“

Garsi vizažistė Deimantė Kazėnaitė – naujausios talentingos ir savitą braižą turinčios dizainerės Dianos Vapsvės drabužių kolekcijos veidas. Skirtingus savo mylimosios sukurtus įvaizdžius įamžino žinomas fotografas Gediminas Žilinskas.

„Šioje kolekcijoje yra ne tik dabartinis mano požiūris į šaltąjį metų sezoną, bet ir noras atlikti nedidelį eksperimentą“, – su šypsena užsimena Diana Vapsvė.

Iki šiol mados tendencijų nepaisiusi kūrėja nutarė pamėginti sulaužyti taisyklę ir į savo darbus įkomponavo rudens ir žiemos madingiausių spalvų viršūnėje karaliausiančią žalią spalvą. Tai, pasak autorės, bus galimybė išsiaiškinti jos kūrybos gerbėjų požiūrį į tai, kas madinga.

„Kaskart naujai kolekcijai parenku po išsiskiriantį akcentą, kuris dominuoja ir tarsi diktuoja nuotaiką“, – sakė dizainerė.

Rudenį ir žiemą Diana Vapsvė siūlo vilkėti trumpą arba iki kelių minimalistinio stiliaus, prabangaus audinio suknelę. Autorė daug vietos palieka pačių moterų improvizacijai ir rekomenduoja aksesuarais kurti vis kitokį savo įspūdį. Darbas, dalykinis pokalbis, pasimatymas, vakarėlis su draugais – iš itin kokybiškos medžiagos sukurtas drabužis tiks bet kokiai progai.

Dėmesio kūrėja skyrė ir džinsui. Diana Vapsvė atvirauja – ilgą laiką ji galvojo apie džinsinių drabužių linijos fotosesiją džinsiniame fone. Šįkart sumanymą įgyvendinti pavyko – G. Žilinskas savo studijoje sukūrė gana įtaigią džinsinę atmosferą.

„Pagrindinis mano kūrybos braižas išlieka, bet įtraukiau ir naujų detalių. Pavyzdžiui, džinsuose ties keliais padariau įpjovas, suteikiančias kiek kitokį vaizdą drabužiui nei pastaruosius kelerius metus vyravęs plėšymas“, – pasakojo Diana Vapsvė.

Be prabangaus audinio ir džinso, dizainerės kolekcijoje yra ir laisvalaikiui skirtų trikotažo rūbų.

Kūrėja sako, jog šiemet jai norėjosi kurti iš labai kokybiškų audinių. Būtent todėl didžioji dalis Dianos Vapsvės modeliuotų paltų gimė iš kašmyro.

„Žiema bus spalvota“, – patikina dizainerė, nusprendusi savo kūrybos gerbėjas palepinti ne tik juodo, bet ir ryškesnio kašmyro gaminiais, turinčiais apsaugoti žvarbią dieną.

Gedimino Žilinsko nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top