Pradinis / Renginiai, pramogos / Naujas dainininko Mino pašaukimas – kulinarija?

Naujas dainininko Mino pašaukimas – kulinarija?

TV3_ZG_Mino„Visada smagu iškrėsti kažką neįprasto ir smagaus“, – jau šį, ketvirtadienio, vakarą 20.05 val. TV3 vasaros projekto „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovams kalbės dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino, priėmęs laidos kūrėjų iššūkį ne tik aptarnauti restorano svečius, bet ir pagaminti jų užsakytus patiekalus.

Svečius viename Palangos restorane M. Mickevičius-Mino aptarnaus nuo A iki Z. „Man teko dirbti Italijos restorane vyriausiojo virėjo padėjėju. Iškepti tikrą itališką picą tikrai moku, bet šiam patiekalui reikia tikros krosnies su atvira ugnimi“, – TV3 žiūrovus tikins Mino.

Restorano svečiai ką tik iškeptą padavėją užvertė užsakymų gausa net neįtardami, kad visus šiuos patiekalus dainininkas pažadėjo paruošti pats. „Trintų daržovių sriuba, moliuskai vyno ir grietinėlės padaže, kepti baklažanai… Sunkiausia padavėjų darbo dalis – spėti užsirašyti visus klientų norus ir nieko nesupainioti“, – įspūdžiais dalinsis M. Mickevičius-Mino.

„Mano darbas man – poilsis ir atostogos. Kaip priklausantys nuo alkoholio negali negerti, o rūkaliai – nerūkyti, taip aš negaliu nedainuoti. Esu dainoholikas“, – juokaus M. Mickevičius-Mino. Pasak atlikėjo, dainuoti jis gali visur ir visada: „Kartą buvau paprašytas padainuoti…. kubile! Tai buvo provokacija viename renginyje. Man pasakė – padainuosi kubile, gausi antrą honorarą. Svarbiausia užduotis buvo nesušlapinti mikrofono ir man tai pavyko!“

„Žiūrėk! Geras!“ žiūrovai laidoje taip pat išgirs naujausią Mino dainą ispanų kalba, kurią dainininkas atliks baigęs darbą restorane.

Ar patiks dainininko patiekalai restorano svečiams? Ar daug arbatpinigių jie paliks naujajam padavėjui-virėjui? Ką vietoje užsakytų moliuskų gaus restorano svečiai? Intriguojantys atsakymai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį ketvirtadienį 20.05 val. TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Dileta Meškaite.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top