Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Grožis ir mada»Naujoje R. Labutytės drabužių kolekcijoje − subtili prabanga ir rytietiški motyvai
Grožis ir mada

Naujoje R. Labutytės drabužių kolekcijoje − subtili prabanga ir rytietiški motyvai

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Dubajuje, Majamyje, Niujorke, Šanchajuje, Filipinuose, Singapūre, Londone ir Milane mėgstamas modelis Radvilė Labutytė ketina pristatyti trečiąją savo kurtų drabužių kolekciją. Ji nusprendė įsiamžinti nuotraukose, kurios bus panaudotos ant jos pačios kurtiems drabužiams skirtų maišelių. „Turbūt retai kada, įsigydamas drabužį, jį gauni pakuotėje, ant kurios – ne atsitiktinio žmogaus, o paties kūrėjo nuotrauka“, − juokdamasi sakė „Provocateur“ ženklo savininkė.

Glaustinukės išliks pagrindiniu kolekcijos akcentu, bet darbų sąrašas bus papildytas ir suknelėmis bei tunikomis. Drabužiuose vyraus rytietiški, mistiški motyvai, subtili prabanga. Modelis ir dizainerė neslepia, kad šįsyk ją įkvėpė laikas, praleistas Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Tradiciniai vietinių moterų drabužiai tikrai nepaprasti. Jie prikausto dėmesį, keri, tarsi simbolizuoja moteriškumą. Tad naujoje kolekcijoje šiek tiek Dubajaus bus“, − sakė R. Labutytė.

Ji, pustrečio mėnesio praleidusi šiame moderniame Azijos mieste, stengėsi ne tik nudirbti kuo daugiau darbų, bet ir lankytis įdomiuose vakarėliuose. Todėl pervargusi mergina prieš pat skrydį į Lietuvą greitosios pagalbos automobiliu nuvežta į gydymo įstaigą. Kelias valandas praleidusi palatoje ir gavusi stiprią vitaminų dozę, R. Labutytė gydymą pratęsė Lietuvoje.

„Buvau labai pavargusi, todėl teko kurį laiką pabūti medikų globoje… Bet dabar viskas gerai. Esu visiškai pasinėrusi į kolekcijos, kuri turėtų sudominti ir audinių kokybe, ir raštais, kūrimą“, − sakė R. Labutytė.

Monikos Dovidaitės nuotraukos

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisApie kokį gimtadienį svajoja garsios moterys
Kitas straipsnis Vieversio dieną ragina daugiau judėti

Susiję straipsniai

Ekspertė apie paauglių grožio standartus: socialiniai tinklai normalizuoja toksišką santykį su kūnu – kūnas tampa projektu

10 balandžio, 2026

TOP mados tendencijos, kurios grįžta iš 2000-ųjų: dalijasi Agnė Gilytė

25 kovo, 2026

Vilniuje – vakarėlis, sujungęs Berlyną, Los Angelą ir Stambulą: GALLIVANT kūrėjas atvėrė miestų kvapų filosofiją

20 kovo, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.