Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Nepriklausomybės atkūrimo 25-ųjų metinių minėjimas Birštone

Nepriklausomybės atkūrimo 25-ųjų metinių minėjimas Birštone

Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui skirti renginiai Birštone prasidėjo kovo 9 d. Birštono gimnazijoje vyko filmo „Nematomas frontas“ aptarimas, buvo surengta akcija „Lietuvai ir man“, vyko kiti Kovo 11-ąjai paminėti skirti renginiai.

Kovo 10 d. Birštono muziejuje pristatyta lopšelio-darželio „Vyturėlis“ paroda „Mano gimtinė – Lietuva“, vyko darželinukų koncertas. Birštono vienkiemio darželio-mokyklos moksleiviai Birštono bendruomenei, kurorto svečiams surengė akciją „Mes mylime Laisvę“. Šios gražios akcijos tikslas buvo birštoniečiams už šypsenas dovanoti laisvę simbolizuojančius paukščius ir taip pasakyti: „Mes tikime Laisve!“ Tą pačią dieną kultūros centre buvo atidaryta Viganto Giedraičio fotografijų paroda „Pasivaikščiojimai po Neringą“.

Kovo 11 d. iškilmingi renginiai prasidėjo šv. Mišiomis už Lietuvą Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Vėliau iškilmingai pakelta vėliava, vyko Kovo 11-osios minėjimo renginys Birštono savivaldybės aikštėje. Šventėje visus birštoniečius, kurorto svečius sveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė: „Nuoširdžiai sveikinu Jus atkurtos Lietuvos nepriklausomybės 25-mečio proga. Džiaukimės tuo, kad šiandien galime puoselėti savo tautos kalbą, kultūrą ir tradicijas, nevaržomai suteikti sparnus idėjoms, augti, tobulėti ir naudotis visomis demokratiškos ir nepriklausomos valstybės teikiamomis galimybėmis. Didžiuokimės savo valstybe, gerbkime ją ir kurkime ją tokią, kurioje būtų gera gyventi mums ir mūsų ateities kartoms. Linkiu Jums optimizmo, tikėjimo ir vilties.“

Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga N. Dirginčienė Birštono bendruomenei, „Eglės“, „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijoms bei viešbučiui ir SPA centrui „Royal Spa Residence“ padovanojo Birštono kurorto vėliavas. Per renginį savo eilėraščių, dainų visiems susirinkusiesiems dovanojo Birštono vienkiemio darželio-mokyklos, gimnazijos moksleiviai. Jaunųjų socialdemokratų Birštono skyriaus nariai surengė akciją „Laisvės drugeliai“ ir savivaldybės aikštę papuošė Lietuvos trispalvę simbolizuojančiais drugeliais. Vėliau vyko tradicinis šventinis bėgimas kurorto gatvėmis „Mes – už Lietuvą“. Po pietų Birštono kurhauzo galerijoje buvo atidaryta Ugniaus Ratniko tapybos darbų paroda, o kultūros centro vestibiulyje vyko šventinis grupės „Arbata“ koncertas.

Birštono savivaldybės informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top