Pradinis / Renginiai, pramogos / Niujorke bus eksponuojamos įspūdingiausiame Dubajaus pastate pozavusios lietuvaitės nuotraukos

Niujorke bus eksponuojamos įspūdingiausiame Dubajaus pastate pozavusios lietuvaitės nuotraukos

Trumpa fotosesija čia kainuoja 5000 eurų, ir leidimą ją surengti gauna tik retas asmuo. Koridoriai kvepia kvepalais, kurių sudėtis kruopščiai slepiama, o kiekvieną atvykėlį negailestingai tikrinanti apsauga yra išsirikiavusi kas kelias dešimtis metrų. Fontanai, prabangūs baseinai, kerintis vaizdas pro langą Visa tai patyrė modelis Radvilė Labutytė, dalyvavusi fotografo Dameono Greeno fotosesijoje, surengtoje viename aukščiausių pasaulio pastatų.

Dubajuje 2010-aisiais iškilęs 828 metrų statinys „Burdž Chalifa“ yra vienas daugiausia dėmesio sulaukiančių naujosios architektūros šedevrų.

Pustrečio mėnesio Dubajuje praleidusi ir daugybę užsakymų įvykdžiusi R. Labutytė sulaukė D. Greeno laiško. Fotografas rašė ketinąs atvykti į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE), kur planuoja surengti trijų dalių fotosesiją. Vienoje jis kvietė dalyvauti ir modelį iš Lietuvos.

Pradėjusi ieškoti tinkamos vietos fotosesijai R. Labutytė viename renginyje susipažino su verslininku, gyvenančiu „Burdž Chalifos“ pastate. Jis pasisiūlė padėti į jį patekti. Fotosesijos dalyviams reikėjo susiderinti leidimus fotografuoti ir įsigyti maždaug 400 eurų kainuojančią kortelę, leidžiančią atidaryti visas bendro naudojimo pastato duris.

„Tos erdvės, kuriose Dameonas fotografavo, yra skirtos tik „Burdž Chalifos“ gyventojams, todėl apsauga mūsų vis prašė parodyti durų kortelę ir leidimą fotografuoti“, − prisiminė 24 metų R. Labutytė.

Pasiruošti fotosesijai (ji truko apie šešias valandas) modeliui padėjo vizažistas Aurimas Juodiškis. Plaukus R. Labutytė išsitiesino pati, nes fotografas norėjo, kad pozuojančioji būtų kuo natūralesnė.

Tam, kad sukurtų norimą ledi iš senųjų nespalvotų filmų įvaizdį, drabužius fotografas atvežė iš Amerikos. Tačiau fotosesijoje naudotos ir kelios pačios lietuvaitės kurtos glaustinukės.

„Po pastatą buvo labai įdomu vaikščioti. Jame yra trys liftai, o norint patekti į vieną ar kitą aukštą reikia tiksliai žinoti, kuriame pereiti į kokį liftą. Ne veltui „Burdž Chalifa“ vadinamas paslaptinguoju labirintu“, − su šypsena pasakojo pašnekovė.

Ji kartu su fotografu buvo pasikėlusi į statinio viršų, 70 aukšte įsiamžino prie gyventojams skirtų baseinų, pozavo prie „Burdž Chalifos“ papėdėje esančių įspūdingų fontanų.

„Pastarojoje vietoje kiek užtrukome, nes laukėme, kol baigsis pusvalandžio trukmės malda. Teko viltis, kad saulė per tą laiką nenusileis tiek, kad nebebus įmanoma fotografuoti“, − mergina prisiminė paskutinį fotosesijos akcentą.

Įsimintinus kadrus D. Greenas įamžino ne skaitmeniniu, o juostiniu fotoaparatu. Jo sumanymas – toje pačioje vietoje fotografuojant modelį naudoti vis kito dešimtmečio fotojuosteles. Dubajuje darytos nuotraukos bus eksponuojamos vienoje iš galerijų Niujorke.

Fotografas Dameon Green

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top