Pradinis / KARJERA / Maisto fotografija lietuviui pakišo netikėtą verslo idėją: kuria kvepiančias kojines

Maisto fotografija lietuviui pakišo netikėtą verslo idėją: kuria kvepiančias kojines

Svajonės apie dizainerio ar modelio karjerą, maitinimo verslo studijos, savojo kelio paieškos Londone, atrasta aistra sportui ir netikėtai gimusi išskirtinio verslo idėja, leidusi įgyvendinti senąją svajonę. Taip trumpai būtų galima nupasakoti vilniečio Vlado Simanelio, nemažai metų gyvenusio Anglijoje, tačiau ją iškeitusio į Bulgariją, istoriją. Kvepiančias kojines „Feetbites“ vos prieš penkis mėnesius pradėjęs kurti lietuvis džiaugiasi, kad jos iškart sulaukė žmonių susidomėjimo, ir planuoja toliau vystyti šią verslo idėją, siūlyti vis naujų kvapų ir dizaino gaminius.  

„Nuo paauglystės turėjau daug svajonių, troškau gyventi kitaip nei kiti žmonės. Norėjau įrodyti pats sau, kad viskas yra įmanoma, tad buvau pasiryžęs daryti bet ką, kad tik pasiekčiau savo tikslų“, – pasakojimą apie save pradeda Vladas Simanelis (Vlad Simanel).

Vaikinas prisipažįsta, kad būdamas septyniolikos norėjo susieti savo karjerą su drabužių dizainu ir modeliavimu. Dabar Vladas gali pasidžiaugti, kad pasiekė tai, ko norėjo, nors buvo visiškai pamiršęs šią svajonę.

„Baigęs maitinimo verslo studijas, nelabai įsivaizdavau savo ateitį Lietuvoje, tad nusprendžiau išvažiuoti į Londoną. Mane nuolat traukė užsienis, svajojau tapti modeliu. Deja, ši svajonė greitai žlugo, kai iš visų modelių agentūrų Londone išgirdau, kad nelabai atitinku jų standartus. Nusivylęs savimi bandžiau atrasti save ir naują tikslą gyvenime“, – nelengvą pradžią prisimena V. Simanelis.

Taip prasidėjo savarankiškas lietuvio gyvenimas Londone. Pirmieji mėnesiai Vladui buvo patys sunkiausi, bet jis neketino pasiduoti ir stengėsi adaptuotis naujoje šalyje. „Bandžiau susirasti bet kokį darbą, nes jaučiau, kaip greitai baigiasi mano sutaupyti pinigai. Londonas labai brangus miestas. Neilgai trukus nusišypsojo laimė – gavau barmeno darbą Jamie Oliverio restorane „Barbecoa“. Buvau tuo patenkintas, bet tikrai ne dėl to čia važiavau, tad pradėjau kurti naujus planus“, – mintimis dalijasi lietuvis.

Gyvendamas Londone, Vladas atrado save kūno rengybos (fitneso) sporte. Naujas užsiėmimas suteikė jam jėgų ir noro judėti į priekį. Po kelerių metų intensyvių mokslų ir treniruočių jis transformavo savo kūną ir nusprendė, kad atėjo laikas padėti ir kitiems. Taip gimė Vlado 14 savaičių „Fithabit“ programa.

„Mitybos ir kūno rengybos darbas man suteikia daug džiaugsmo. Taikydamas savo sukurtą programą galiu dirbti su žmonėmis iš viso pasaulio. Buvo ypač malonu matyti klientų transformacijas ir jų gyvenimo pasikeitimus. Jaučiau, kad pagaliau darau kažką prasmingo“, – naujo verslo pradžią prisimena vyras.

Vieną vakarą mąstant, kaip paskatinti žmones sveikai maitintis, Vladui kilo idėja padaryti sveiko patiekalo nuotrauką iš viršaus, kad matytųsi ir jo linksmosios kojinės. O jų vaikinas turėjo labai daug. Žmones iš karto atkreipdavo dėmesį į Vlado kulinarinį meną ir kojines.

Po kiek laiko viena iš jo įdomių nuotraukų buvo įdėta į TASTY socialinio tinklo puslapį, turintį 10 mln. sekėjų. Nors tai yra puslapis apie maistą, deja, visi kalbėjo vien tik apie Vlado avokado kojines.

„Matydamas, kad žmonėms, kad ir kaip būtų gaila, labiau patinka mano kojinės nei maistas, prisiminiau savo seną svajonę būti dizaineriu, modeliu… Daug nemąstydamas, ėmiausi kūrybinio darbo ir jau po kelių mėnesių buvo įgyvendinta mano idėja – kvepiančios kojinės su spurgomis. Visi mes mėgstame saldumynus, tad norėjau sukurti kažką, susijusio su maistu, tik nekeliančio sąžinės graužimo“, – su šypsena tęsia pokalbį Vladas.

„Feetbites“ kojinės yra kvepinamos specialiais aromatais, kurie įsigeria itin stipriai, todėl kvapas gali išsilaikyti ilgai. „Pakuodami kojines į dėžutes dar įdedame specialios druskos, kuri turi tokį patį kvapą, kaip ir kojinės. Net ir išskalbus kojines ir įdėjus atgal į dėžutę, jos iš naujo įsigeria kvapų“, – pasakoja pašnekovas.

Užsisakius pakuotę, gaunama ne pora, o trys vienetai kojinių. „Dvi – vienodos, trečia – atsarginė su kitokiu dizainu. Būna, kad suplyšta arba žmonės vieną pameta“, – aiškina Vladas.

Vyras ketina toliau tęsti savo karjerą sporto srityje ir stengiasi padėti kuo daugiau žmonių gyventi sveikesnį gyvenimą be dietų. Taip pat jis ruošia naujas kvepiančių kojinių kolekcijas.

„Kartais svajonės išsipildo ne tada, kai mes to norime, o tada, kai tam ateina tinkamas laikas, nors ir po dešimt metų. Esu dėkingas už kiekvieną kliūtį savo gyvenime, nes išgyvenęs sunkias akimirkas atradau naują aistrą – sportą. O darydamas tai, ką mėgstu, netikėtai įgyvendinau savo tikslą, apie kurį buvai visai pamiršęs. Tad norėčiau visiems palinkėti daugiau pasitikėjimo savimi ir niekad nesustoti svajoti. Viskas yra įmanoma, tiesiog kartais tam reikia naujų iššūkių ir daugiau laiko“, – mintimis dalijasi Vladas.

V. Simanelis kviečia sekti jį socialiniuose tinklalapiuose, kur jis dalijasi skaniais receptais ir stengiasi įkvėpti rinktis sveiką gyvenimo būdą: „Facebook“ bei „Instagram“.

Asmeninio archyvo nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top