Pradinis / KARJERA / Olimpinių žaidynių dalyvė Vaida Žūsinaitė moksleivius drąsino siekti užsibrėžtų tikslų

Olimpinių žaidynių dalyvė Vaida Žūsinaitė moksleivius drąsino siekti užsibrėžtų tikslų

Turėti tikslą ir jo siekti Alytaus miesto mokinius ragino viena geriausių šalies bėgikių,  olimpinių žaidynių dalyvė alytiškė Vaida Žūsinaitė. Šiandien Alytaus teritorinėje darbo biržoje surengtame susitikime ji kvietė mokslo metus baigti su įkvėpimu siekti dar daugiau, pasakojo apie tikslus ir ką gali pasiekti motyvuotas jaunas žmogus.

Anot lengvaatletės Vaidos Žūsinaitės, nėra lengva atrasti save, tačiau nuolatinis darbas, pastangos galiausiai atsiperka. „Atrasti save nėra lengva, aš pati nemaniau, kad būsiu sportininkė, – mokykloje svajojau tapti bankininke. Tačiau vėliau viskas pasikeitė. Žinoma, iš pradžių svajonės atrodo nerealios, tačiau kai turi tikslą ir po truputį pradedi matyti apčiuopiamus rezultatus ir kad žengi į priekį – tai neleidžia pasiduoti“, – kalbėjo V. Žūsinaitė. Anot jos, tobulėjimo ribų nėra, svarbu nenuleisti rankų.

Turėti tikslą ir išbandyti įvairias veiklas drąsino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė. „Nėra blogai, jei jaunas žmogus nežino, ko nori pasiekti, kuo būti, tačiau svarbiausia – būti aktyviam ir išbandyti įvairias veiklas. Ieškokite savęs per laisvalaikio užsiėmimus, darbus, savanorystę – nebijokite, eikite, tyrinėkite. Net jeigu pasirinkta veikla nebus jūsų gyvenimo svajonė, įgysite nepakeičiamos patirties. Esate jauni, veržlūs, tad linkiu bandyti, siekti ir atrasti“, – kalbėjo susitikime su V. Žūsinaite dalyvaujanti V. Gibienė. Ji ypač ragino mokinius savanoriauti, teigė, kad tai puikus būdas praplėsti pažinčių tinklą, susirasti draugų, įgyti bendravimo, bendradarbiavimo, organizavimo ir kitų sričių patirties.

Susitikimas su lengvaatlete V. Žūsinaite – Alytaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro organizuojamos akcijos – atvirų durų dienų mokiniams – informacinis renginys. Pasak Jaunimo darbo centro vadovės Jolantos Griškonienės, įvairių susitikimų metu pasakojant sėkmės istorijas, dalijantis patirtimi, siekiama motyvuoti jaunąją kartą, padrąsinti nepasiduoti ir siekti svajonių.

www.alytus.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top