Pradinis / Renginiai, pramogos / Pabandė įsivaizduoti, kaip pasaulis Kalėdas švęs ateityje

Pabandė įsivaizduoti, kaip pasaulis Kalėdas švęs ateityje

Šviečiantys baldai, mistinės tamsoje naujas formas įgyjančios dekoracijos, ledo šou, hologramos, transformuojančios paukštelius į drugelius, mintimis ir akimis valdomų robotų lenktynės, akiniai, nukeliantys jų savininką į kosminį laivą, – tokios buvo Šv. Kalėdos, kurias, kaip mano „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, pasaulis švęs po 100 metų.

„Pagalba organizuojant renginį man buvo nauja patirtis. Ypač patiko jo tema. Kaip švęsime svarbiausias metų šventes ateityje? Ką valgysime? Kaip puošimės? Kaip linksminsimės? Atspėti sunku, nes viskas taip greitai keičiasi. Bet fantazuoti juk galima!“ – tvirtino tituluota gražuolė, kelioms dienoms tapusi renginių organizavimo įmonės „Grail Events“ komandos dalimi.

Jos teigimu, viena iš sudėtingiausių užduočių buvo įsivaizduoti, kaip ateityje galėtų atrodyti Kalėdų eglutė. Rūtos Elžbietos teigimu, kol kas jai svarbiosios metų šventės asocijuojasi tik su gyva žaliaskare.

„Kadangi NFQ įmonės vakarėlis vyko kosminiame laive, kurio aplinką kūrėme dvi dienas, mūsų ateities eglutė gimė iš daug folijos bei lempučių“, – sakė R. E. Mazurevičiūtė.

Trijų metrų pločio eglutės aukštis siekė daugiau nei pustrečio metro. Tam, kad ji atrodytų dailiai, prireikė specialaus medinio karkaso.

R. E. Mazurevičiūtė pati išmėgino visas į ateitį nukeliančias atrakcijas, gamino garuojančius kokteilius, kūrė švytintį makiažą, rūpinosi desertų stalo estetika.

„Įspūdžių daugybė! Ir patirtis įdomi! Juk reikėjo ne tik pasiruošti renginiui, bet ir po jo viską sutvarkyti“, – su šypsena sakė gražuolė.

„Grail Events“ nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top