Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Padėkota geriausiems Druskininkų abiturientams

Padėkota geriausiems Druskininkų abiturientams

Liepos 12 dieną Druskininkų miesto muziejuje iškilmingai pagerbti šio miesto abiturientai, gavę aukščiausius brandos egzaminų įvertinimus ir mokyklą baigę su pagyrimu. 41-ojoje „Ryto“ gimnazijos laidoje tokių mokinių buvo septyni – iš viso mokiniai surinko net 11 šimtukų.

Ne keturis 100 procentų įvertinimus anglų kalbos, fizikos, matematikos ir informacinių technologijų egzaminuose surinko Gintė Petrulionytė, Ramojus Nikontas 100 procentų įvertinimus gavo anglų kalbos ir informacinių technologijų egzaminuose, po 100 balų anglų kalbos egzamine surinko Evelina Eitmantytė, Martynas Giedraitis, Viliumas Kokšta, Kipras Morkūnas, Kotryna Žaltauskaitė.

Geriausius abiturientus pasveikinęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas mokiniams įteikė savivaldybės įsteigtas pinigines premijas ir padėkas bei pasidžiaugė ilgamete tradicija padėkoti geriausiais rezultatais mokyklą baigusiems mokiniams, jų mokytojams ir tėvams. „Jaunimui dėkoju už tai, kad jie galvojo ne tik apie laisvalaikį ir pramogas, bet ir apie mokslą, – geri rezultatai įrodo, jog atsakingai galvojote apie savo ateitį, apie savo svajones. Prieš keletą metų, kai mano sūnus buvo pirmakursis, jam pasakiau, kad jis pats turi pasirinkti, kam skirti likusius trejus metus – pramogoms ar mokslui, tačiau tie likę treji metai ir jo pasirinkimas gali nulemti visą likusį gyvenimą. Todėl visiems linkiu, kad padėti tvirti pamatiniai akmenys būtų jūsų tikslų pradžia. Džiaukitės tėvais ir nepamirškite savo mokytojų – šie žmonės padarė viską, kad jūs pasiektumėte savo užsibrėžtų rezultatų“, – sakė R. Malinauskas.

Padėkota ir aukščiausius įvertinimus gavusių mokinių mokytojams: anglų kalbos mokytojams Neringai Guželienei, Rūtai Šumskienei, Birutei Juodzevičienei, Dianai Padegimienei, informacinių technologijų mokytojui Linui Slapikui, matematikos mokytojai Bronei Samuchovai, fizikos mokytojai Vidutei Junevičienei.

Šventinę nuotaiką ir muzikinę programą dovanojo kultūros puoselėtojo premijos laimėtojas, muzikos pedagogas,  muzikos studijos „Mikutis“ įkūrėjas ir vadovas Juozas Mikolainis.

www.druskininkai.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top