Pradinis / KARJERA / Pagrindiniai įmonės steigimo internetu etapai

Pagrindiniai įmonės steigimo internetu etapai

Įkurkite savo įmonę skaitmeniniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos ir nereikės keliauti. Žingsnis po žingsnio vykdykite paprastas instrukcijas ir jūsų įmonė bus įsteigta paprastai internetu. Yra tam tikri paprasti būdai įsteigti įmonę ir kelios sistemos, kuriose turite registruotis, tačiau pagrindinis duomenų šaltinis yra jūsų turima informacija. Jeigu jos neturite, ir galimybės registruoti internetu įmonę nėra. Tad ką reikia žinoti, norint registruoti įmonę internetu?

Įmonės pavadinimo pasirinkimas

Atminkite, kad įmonės pavadinime galite naudoti tik lotyniškas raides, specialiųjų simbolių neleidžiama naudoti net ir pildant internetu. Be to, jūsų įmonės pavadinimas turi būti išsiskiriantis ir unikalus, o tai reiškia, kad jis negali sutapti su kitų įmonių ir prekių ženklų pavadinimais. Jei planuojate savo įmonei sukurti svetainę ir socialinių tinklų paskyras, prieš registruojant įmonę rekomenduojama užsitikrinti pageidaujamus svetainės domeno ir socialinių tinklų paskyrų pavadinimus. Taip pat verslo registro vardų užklausos tarnyboje galite pasitikrinti, ar norimas įmonės pavadinimas yra registruotas ar ne. Jei jūsų įmonės pavadinimas atmetamas, paraišką galite pateikti iš naujo nemokamai taip pat internetu. Įmonių registre nėra registruojami jokie papildomi įmonių pavadinimai ir jūsų prekės pavadinimas neturi sutapti su jūsų įmonės pavadinimu.

Pagrindinės veiklos srities pasirinkimas

Ekonominės veiklos rūšies pasirinkimas yra jūsų įmonės veiklos srities nustatymo pagrindas ir svarbus informacijos šaltinis. Tai paprasti laukeliai, kuriuos turite užpildyti, bet be jų jums neleis registruoti įmonės internetu.  Kodų paieškos gali būti vykdomos Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje. Pasirinkite veiklą, kuri labiausiai atitinka jūsų pagrindinį planuojamą pajamų šaltinį. Nepamirškite, kad kai kurioms sritims taikomi specialūs reikalavimai ir reikalaujama specialių veiklos licencijų. Jas gali tekti pateikti registruojant įmonę internetu, kad atitinkami subjektai patikrintų licencijas.

Juridinio asmens adresas ir kontaktinio asmens duomenys

Jūsų įmonė turi turėti juridinį adresą. Be to, nors nėra reikalavimo turėti vietinį direktorių (įmonės valdybos narį), turite paskirti įgaliotą vietinį kontaktinį asmenį. Kontaktinis asmuo veikia kaip atstovas ir turi būti pasiekiamas. Kontaktinis asmuo negali priimti sprendimų ar prisiimti įsipareigojimų jūsų įmonės vardu. Jūs ir toliau būsite savo įmonės savininkas ir valdybos narys, turėsite visapusišką kontrolę ir teisinę atsakomybę.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top