Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Palangą papuoš Kalėdų eglė, kokios Lietuva dar nematė

Palangą papuoš Kalėdų eglė, kokios Lietuva dar nematė

Palanga jau netrukus nušvis kalėdinėmis spalvomis ir pakvies ne tik palangiškius, bet ir kurorto svečius pasimėgauti visą mėnesį truksiančio renginių ciklo „Kalėdų šviesos miestas“ renginiais, skirtais visai šeimai. Pagrindiniu šventiniu akcentu neabejotinai taps išskirtinė, Lietuvoje dar nematyta miesto Kalėdų eglė.

Palangos gatvės jau padabintos  šventinėmis dekoracijomis, tad gruodžio 3-iąją, kai bus įžiebta miesto eglė, kurorte nušvis įspūdingas skaičius kalėdinių lempučių ir Palanga pavirs Kalėdų šviesos miestu. „Kiekvienais metais dedame daug pastangų, kad tiek šventinio laikotarpio kultūriniai renginiai, tiek ir kurorto kalėdinė puošyba ne tik sukurtų kalėdinę dvasią mieste, bet ir nustebintų Palangos gyventojus ir svečius. Todėl, be jau matytų šviečiančių elementų, kaskart kurortui puošti pasirenkami ir išskirtiniai, kituose šalies miestuose dar nematyti kalėdiniai akcentai, o miesto gyventojai ir svečiai pakviečiami  į visai šeimai skirtus šventinius renginius“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Šiemet kurorto gatves padabino šventinės eglių šakelių ir gintarą primenančių kalėdinių žaislų dekoracijos, įspūdingai atrodančios net ir šviesiuoju paros metu. Šventiškai netrukus pasidabins ir viešosios kurorto erdvės: be kitų miesto puošmenų, J. Basanavičiaus gatvę nušvies Kalėdų eglių alėja, išskirtinę nuotaiką kurti padės ir muzikinis miesto fontanas, žiemos laikotarpiu pasidabinsiantis ne vandens čiurkšlių šokiu, o šviečiančiomis „vandens srovėmis“.

Gruodžio 3 d., šeštadienį, kalėdinėmis spalvomis ir maždaug 20 tūkst. šviesos diodo švieselių nušvis miesto eglė. Dvylikos metrų aukščio, išskirtinės formos bei puošybos žaliaskarė centrinėje Palangos aikštėje montuoti bus pradėta po savaitės. Montavimo darbai užtruks keletą dienų.

„Tokios eglės, kokia jau netrukus papuoš Palangą, Lietuva dar nematė – savo forma ji primins žaliaskares, kokias piešia dauguma vaikų“, – sakė kurortą puošiančios UAB „Adam Decolight“ direktorius Nerijus Chmieliauskas.

 Kurorto eglę padabins ir netradiciniai puošybos elementai, kurie ne tik puoš pagrindinį Kalėdų simbolį, bet ir pakvies į trumpą ekskursiją po sniego patalu užklotą Palangą – eglės dekoracijos papuoštos keliasdešimčia žiemiško kurorto nuotraukų. „Tad apėjus aplink Palangos eglę bus galima ne tik matyti Kalėdų medį, bet ir susipažinti su žymiausiomis kurorto vietomis ir pasigrožėti, kaip jos atrodo žiemą. Juo labiau kad net ir apsilankę Palangoje žiemą kurorto svečiai ne visada turi galimybę išvysti sniegą bei apsnigtus gražiausius Palangos objektus“, – kalbėjo N. Chmieliauskas.

Jau tapo tradicija, kad Palangos Kalėdų eglė miesto gyventojus ir svečius žavi ne tik savo išvaizda, bet ir „muzikiniu šokiu“ – nustatytomis valandomis ji, skambant muzikai, užburs savo kalėdiniu šviesos šokiu.

Gruodžio 3 d. šventinio renginio metu įžiebus Palangos eglę, didžiausias šalies kurortas pakvies į visą mėnesį truksiančius renginių ciklo „Kalėdų šviesos miestas“ renginius, skirtus visai šeimai.

Olgos Kadler nuotrauka

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top