Pradinis / Šeima ir sveikata / Paminklų gamyba: pataria ekspertas

Paminklų gamyba: pataria ekspertas

Ieškote paminklo, kuris patiktų ne tik jums, bet ir žmogui, kuris jau kitame pasaulyje? Tokiu atveju siūlome susipažinti ne tik su tradiciniais, kurie ilgus metus buvo daugelio pasirinkimas, bet ir su inovatyviais, kurie gali atrodyti gana drąsiai, tačiau kuria unikalią erdvę ir yra neblogas pasirinkimas.

Kadangi šiuo metu paminklų gamyba siūlo labai daug galimybių – visada verta tartis su meistru, kuris pagal poreikius pasiūlo ir tinkamiausius variantus.

Rinkitės kokybišką

Norėdami sumokėti kuo mažiau, kai kurie perka labai prastos kokybės paminklus, kurie neturi nei aiškaus meistro, nei nurodytos kilmės šalies. Tokie paminklai dažniausiai labai trumpai tarnauja, o tai, žinoma, nedžiugina nieko.

„Geriausiai kokybę garantuoti gali darbas pagal jūsų poreikius. Tuomet meistrai supažindina su medžiagomis, kurios naudojamos, ir suteikia garantijas, kurios dažniausiai padeda nusiraminti dėl gauto rezultato patvarumo“, – pataria meistras.

Minimalizmas laimi

Nors šiuo metu paminklai gali būti gaminami tokie, kokie patinka kiekvienam, nes nebėra nerašytų taisyklių, kurių reikia laikytis, tačiau meistrai dažniausiai siūlo rinktis klasiką arba minimalizmą – laiko tėkmėje paminklas atrodys puikiai.

„Reikia įvertinti tai, jog paminklai dažniausiai perkami šimtams metų. Mados keičiasi, ateina ir praeina, tad jeigu norite, kad artimojo žmogaus paminklas visada atrodytų puikiai – rinkitės minimalizmą, paprastumą, kuris niekada neišeina iš mados“, – patarimus žarsto paminklų meistras.

Sudarykite sutartis

Galiausiai dėl paminklo pagal jūsų poreikius pagaminimo siūlome daugiau dėmesio skirti meistrui, kurio darbais bus naudojamasi. Dažniausiai su meistru yra sudaroma sutartis, kurioje nurodomi svarbiausi gamybos punktai: nuo gaminio charakteristikų iki gaminimo laiko tarpo. Būtinai įsiskaitykite į detales, kad paskui nekiltų jokių nesklandumų.

Ir pabaigai…

Nors esama plačių galimybių, paminklai turi būti parenkami pagal to žmogaus, kuris išėjo į kitą pasaulį, poreikius. Ne veltui šiuo metu taip dažnai reikalinga paminklų gamyba pagal asmeninius pageidavimus. Juk tai dirbinys, kuris tarnauja daug metų, tad svarbu, kad jis iki mažiausių smulkmenų būtų toks, koks labiausiai patiktų velioniui.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top