Pradinis / Kūrybos kampelis / Papuošalų paroda „Šventinė nuotaika“

Papuošalų paroda „Šventinė nuotaika“

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete (A. Mackevičiaus g. 27) iki sausio 10 dienos bus atidaryta dekoratyvinės plastikos odos specializacijos studentės Ievos Kaselytės personalinė papuošalų paroda „Šventinė nuotaika“. Paroda pradėta eksponuoti gruodžio 19 dieną.

Ieva Kaselytė papuošalų kūrimu susidomėjo dar mokykloje. Būtent šis poreikis kurti grožį ir atvedė Ievą į Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Dekoratyvinės plastikos katedrą. Šiuo metu autorė ir toliau tobulina juvelyrikos įgūdžius, savo kurtuose papuošaluose sujungdama įvairias medžiagas: odą, metalą, stiklą, akmenis ir kt., panaudodama naujai išmoktas technikas ir technologijas.

„Nuo vaikystės man patiko puoštis, domėjausi įvairiais aprangos stiliais, papuošalais. Visada didelį dėmesį skyriau aprangos detalėms. Žinoma, požiūris keitėsi. Augau ir brendau aš pati, augo ir brendo mano mintys, požiūris, suvokimas, stiliaus jutimas. Vis dažniau akys ir norai ėmė krypti į prabangius ir brangius papuošalus. Savaime aišku, jaunam žmogui tokie aksesuarai neįperkami. Supratau, kad panašius papuošalus galiu pasigaminti pati ir tokiomis dovanomis galiu pradžiuginti artimus žmones“, – pasakoja kūrinių autorė Ieva Kaselytė.

Parodoje pristatomas ankstyvasis kūrybinis periodas. Tai papuošalai, kurie labiausiai atitinka švenčių laukimo nuotaikas, – puošnūs, primena žiemą ir sukuria stebuklo laukimo nuotaiką.

Parodos kuratorė dėstytoja Lolita Grabauskienė.

www.kaunokolegija.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top