Pradinis / Grožis ir mada / Paremti Kaune surengtos labdaros akcijos atvyko ir garsenybė iš užsienio

Paremti Kaune surengtos labdaros akcijos atvyko ir garsenybė iš užsienio

Šeštadienį ketvirtus metus iš eilės parodos „Moters pasaulis 2016“ erdvėse, Kauno „Žalgirio“ arenoje, vyko Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) organizuojamas labdaros renginys „Big Hair Show 2016“. Šioje plaukų stilistų, vizažo meistrų bei drabužių dizainerių fantazijų fiestoje dominavo kilnus tikslas – paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis. Prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo ne tik lietuviai, bet ir garsenybės iš užsienio.

Teatrališkumo ir išradingumo nestokojantis renginys „Big Hair Show 2016“ šiemet, kaip ir kasmet, nepašykštėjo kvapą gniaužiančių pasirodymų. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre karaliavo mistinė tema „Black & White“. Kaip įprasta, renginį pradėjo vakaro šeimininkai – KIGSA kūrybinė grupė su pasirodymu „Black & White“. Po įspūdingo reginio – kolekcijos pristatymo, kuriame vyravo ne tik dvi spalvos – juoda bei balta, bet ir užuomina apie dvi moters gyvenimo puses, – sveikinimo žodį parodos dalyviams ir svečiams tarė asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Į sceną įžengus KIGSA profesionalų komandai, labdaros renginys „Big Hair Show 2016“ įgavo pagreitį. Pirmoji savo gabumų rezultatus ant podiumo demonstravo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kūrybinė komanda su pasirodymu „Deimantas“. Marijampolės dramos teatro jaunimo studija pasirodė antrieji. „Gyvenimo spalvos būna permainingos: judėjimas, meilė, džiaugsmas, liūdesys – viskas – tai mes“, – sakė kolekciją pristačiusi komanda.

Vilniaus kolegijos kūrybinės komandos sukurtas teatralizuotas pasirodymas „Integracija“ įprasmino dvi žmogiškąsias puses – juodąjį ir baltąjį „aš“. „Gėris ir blogis, truputis moters ir vyro, velniško ir dieviško, bet tikriausi esame būdami žmonėmis“, – teigė jie.

Ketvirtoji scenoje pasirodė Margarita Sajeta-Vasilko su kūrybine grupe ir publikai dovanojo netradicinės tapybos ant kūno pasirodymą pavadinimu „Visatos Amazpnės“.

Labdaros renginiui „Big Hair Show 2016“ perkopus į antrąją pusę, scenoje aistras kurstė grožio salono „Elvita“ kūrybinė komanda, pristatydama kvapą gniaužiančią kolekciją „Laumės“. Pasirodymų grandinę užbaigė dizainerės Indrės Miškinytės kolektyvas su kolekcija „Haunted house“ („Namas, kuriame vaidenasi“ – aut. past.), privertusia prisiminti jaunimo pamėgtą Helovino šventę.

Pertraukų tarp išradingumo nestokojančių pasirodymų metu publika taip pat neturėjo kada nuobodžiauti – savo dainas klausytojams dovanojo tarptautinių dainų konkursų laureatė, galingo balso savininkė Valerija Iljin (Valerija Iljinaitė – aut. past.).

„Big Hair Show 2016“ vainikavo specialiu KIGSA kvietimu iš Maskvos atvykusios viešnios, pasaulio čempionės plaukų stilistės Tatianos Bureninos pasirodymas pavadinimu „Big Hair Show 2016“. Rusijos madų padangėje žinoma moteris, žavinti savo talentu sukurti žmogaus stiliaus visumą, o meistriškumu nepaliekanti abejingų, rėmė organizuoto labdaros renginio idėją. Jos pasirodymas buvo indėlis į šiųmetės vizijos realizavimą. Viešnagės Kaune metu profesionalė taip pat vedė autorinius moteriškų ilgų plaukų šukuosenų technikų bei madingų kirpimų seminarus.

Labdaros renginio koncepcija šiemet – kitokia – neturėjo konkursinio pobūdžio. Dėmesys buvo sutelktas į kilnų tikslą – padėti vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Tris dienas parodos „Moters pasaulis 2016“ metu buvo renkamos piniginės aukos. Šiemet iš viso suaukota 1700 eurų. KIGSA asociacijos prezidentės J. Mačiulienės teigimu, surinktos lėšos bus perduotos organizacijai „Mamų unija“, besirūpinančiai vėžiu sergančiais vaikais Lietuvoje. Organizacija bendradarbiauja su ligoninėmis, teikia pagalbą jose tėvams ir vaikams, formuoja tolerantišką visuomenės požiūrį į vaikus, sergančius vėžiu, ir juos auginančias šeimas, bei organizuoja socialines akcijas.

Parengė Agnė Kvederytė

Nuotraukų autorius – Gintautas Gelbūda

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top