Pradinis / Grožis ir mada / Pasaulio čempione tapusi grožio specialistė Aida Martyniukienė atskleidė pergalės paslaptį

Pasaulio čempione tapusi grožio specialistė Aida Martyniukienė atskleidė pergalės paslaptį

„Kad ir kiek metų dirbtum, kad ir kiek patirties turėtum, siekti naujų žinių yra būtina. Juk nuolatinis tobulėjimas – tai nesibaigianti kelionė. Žinoma, tam reikia ir laiko, ir smalsumo, ir kitų dalykų, bet sunkesnėmis akimirkomis visada prisimenu kompozitoriaus Liudvigo van Bethoveno posakį, kad skonį lavina ne vidutiniški, o patys tobuliausi pavyzdžiai“, – po pergalės pasauliniame konkurse mintimis dalijasi manikiūro meistrė, kaunietė Aida Martyniukienė.

Talentinga moteris nuo šiol galės pelnytai didžiuotis esanti geriausia savo srityje. Tokį titulą ji pelnė kasmet Prancūzijos sostinėje rengiamame aukščiausio lygio pasaulio grožio meistrų čempionate „OMC World Cup“, kuriame dalyvavo savo sričių virtuozai iš daugiau nei 50 valstybių.

Lietuvės pergalė prancūziško manikiūro atlikimo rungtyje yra pirmoji tokia mūsų šalies grožio pasaulio istorijoje.

„Tai buvo mano svajonė, kuriai ruoštis padėjo Vaida Kamarauskienė. Jai ir dar vienam žmogui esu dėkinga už patarimus bei palaikymą čempionate“, – sako pašnekovė.

A. Martyniukienė atvira – išbandyti jėgas Paryžiuje ją įkvėpė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) vadovė Jolanta Mačiulienė.

„Būtent ši organizacija man suteikė galimybę vykti į Prancūziją. Tikrai jaučiau dėmesį ir paramą, o tai dalyvaujant tokio lygmens renginyje yra labai svarbu“, – neabejoja sertifikuota manikiūro meistrė ir lektorė.

A. Martyniukienė pasakoja, kad pasaulio čempionate vyksta kelios rungtys, susijusios su manikiūru. Atskirai yra vertinamos ir meistrės, norinčios pristatyti darbus manikiūro dailės bei meno srityse.

Pašnekovės stiprioji pusė yra klasikinis ir prancūziškas manikiūras, tačiau ji užėmė itin aukštą, ketvirtą, poziciją dar vienoje kategorijoje.

„Pagal čempionato taisykles privalėjau ruoštis dviem rungtims. Kokia yra pergalės paslaptis? Mano nuomone, tai yra kruopštumas, atidumas detalėms, meilė darbui ir… modelis. Net jei idealiai padengsite laką, jo pagrindą ir parinksite spalvą, sutvarkysite odeles ar tobulai įvykdysite simetrijos standartus, vis tiek sulauksite prastesnio komisijos vertinimo, jei modelio rankos bus nepakankamai gražios“, – sako A. Martyniukienė.

Čempionatuose ją nuolat lydi kolegė, draugė ir modeliu užduočių įgyvendinimo metu tampanti Rūta Obelenė.

„Mes – puiki komanda. Rūta buvo visuose renginiuose, kuriuose užėmiau aukščiausias vietas. Jos rankos tikrai yra nuostabios“, – įsitikinusi A. Martyniukienė.

Ją itin nustebino pasaulio čempionato mastas. Renginį specialistė prilygino sporto olimpiadai, kur viso pasaulio geriausieji demonstruoja savo pasiekimus.

A. Martyniukienė patikina – lipti ant scenos rankose laikant Lietuvos vėliavą ir atstovauti savajai šaliai yra ypatingas jausmas.

„Didelis iššūkis meistrui pristatyti savo darbus kartu su ryškiais skirtingas kultūras, patirtis ir technikas įvaldžiusiais specialistais. Džiaugiuosi, kad išdrįsau. Lietuvos delegacija šįmet buvo gausi, o ir aukštų įvertinimų sulaukė ne vienas kolega“, – sako A. Martyniukienė.

Beje, sertifikuota meistrė yra ir daugkartinė įvairių manikiūro sričių nugalėtoja Lietuvos  čempionatuose.

Grožio sritimi ji domėjosi nuo paauglystės, o baigusi mokyklą užsibrėžė tikslą mėgstamame darbe pasiekti visko, kas tik įmanoma.

„Studijos, praktika, vėliau – darbas, kursai, čempionatai. Iki šiol prisimenu nuoskaudą po pirmojo čempionato, kuriame užėmiau ketvirtą vietą. Tuomet aiškiai supratau, kiek dar visko privalau išmokti! Ir įrodžiau sau, jog aš galiu pasiekti savo svajonę“, – kalba A. Martyniukienė.

Dabar jos planuose – čempionatų teisėjos darbas. Tai dar viena sritis, į kurią manikiūro specialistė ketina gilintis.

„Esu dėkinga ir šeimai, palaikančiai mane visuose planuose. Vyrui, kuris kartu vyko į Paryžių, tėvams, prižiūrėjusiems vaikučius, kol buvome išvykę. Juk daugiau drąsos ir ryžto kyla tuomet, kai neabejoji, jog bet kokiu atveju būsi suprastas“, – patikina A. Martyniukienė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top