Pradinis / Sportas / Pasaulio kurčiųjų graikų ir romėnų imtynių čempionate – lietuvio triumfas

Pasaulio kurčiųjų graikų ir romėnų imtynių čempionate – lietuvio triumfas

Kirgizijoje vykstančiame 7-ajame pasaulio kurčiųjų graikų ir romėnų imtynių čempionate aukso medaliu pasidabino vienintelis į šią šalį vykęs lietuvis – Mantas Kazimieras Sinkevičius.

LKSK (Manto Stankevičiaus) nuotr.

Svorio iki 77 kg grupėje rungtyniavęs kaunietis skynė lengvas pergales. Visi susitikimai, net ir finalas, buvo sustabdyti pirmiau laiko.

Aštuntfinalyje kurčiasis atletas 11:0 įveikė kazachą Abzalą Dosžanovą, ketvirtfinalyje 9:0 – amerikietį Ashteną Gene Johnsoną, o pusfinalyje 8:0 – graiką Nikolaosą Iosifidį.

M. K. Sinkevičius neprivertė trenerio Sauliaus Liaugmino nerimauti ir finale. Kovoje dėl aukso ir pirmą kartą įsteigto čempiono diržo mūsų atletas sutriuškino šeimininkų atstovą Dastaną Ryspajevą net 10:1.

Mūsų sportininkas pasaulio čempiono titulą iškovojo trečią kartą. Prieš tai M. K. Sinkevičius triumfavo 2016 ir 2021 m. Kauniečio pergalių sąraše yra ir pirmosios vietos, užimtos Europos kurčiųjų pirmenybėse bei kurčiųjų vasaros deflimpinėse žaidynėse.

„Į tolimąją Kirgiziją su Mantu vykome ginti nugalėtojo titulo ir apgynėme. Nuosekliai ir atsakingai rengėmės čempionatui, į jį mūsų atletas atvyko geros sportinės formos. Todėl sulaukėme iš pirmo žvilgsnio lengvų pergalių. Tačiau be juodo darbo nebūtų tokio triumfo. Apskritai šiame čempionate Mantas pirmą kartą rungtyniavo it profesionalas – taškus susirinko, kur reikėjo, nelindo, kur nereikėjo. Ir man buvo pirmas čempionatas, kuriame teko tiek mažai nerimauti“, – šypsojosi čempiono treneris S. Liaugminas.   

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top