Pradinis / Lietuviai svetur / Pasirodžiusi televizijoje lietuvė Didžiojoje Britanijoje sulaukė didžiulio dėmesio

Pasirodžiusi televizijoje lietuvė Didžiojoje Britanijoje sulaukė didžiulio dėmesio

1 (30)Jau turbūt visa Didžioji Britanija žino, kas tokia ir iš kur yra kilusi Ugnė Bubnaitytė. 33 metų moteris rugpjūčio mėnesį sužibėjo milijonus žiūrovų turinčiame kulinariniame televizijos projekte „Great British Bake Off“, kurį kiekvieną trečiadienio vakarą transliuoja visuomeninis kanalas BBC. Išskirtinis interviu su Ugne – laidoje „Emigrantai“.

Dėl šio interviu reikėjo tartis visą mėnesį ir derinti jo detales, to reikalavo įtakingi televizijos prodiuseriai, kuriantys visame pasaulyje žinomą laidą. „Tik todėl, kad esame kilę iš tos pačios šalies, kaip ir Ugnė, gavome išskirtines teises pokalbį filmuoti ten, kur gyvena tikra Anglijos žvaigždė su vyru iš Pietų Afrikos Respublikos ir dviem vaikais“, – pasakoja laidos kūrėjai.

Prieš trylika metų, vos baigusi mokyklą, iš mažo Vilkaviškio į milžinišką Londoną atvykusi Ugnė vienui viena turėjo užsitarnauti vietą po saulę. Niekas už ją negalėjo pakovoti ar padėti susirasti darbą. „Teko dirbti ir padavėja, barmene, mokykloje, visur dirbau“, – pasakoja moteris, šiandien dirbanti finansų įmonėje asmenine padėjėja ir biuro administratore.

„Kulinarija mano gyvenime nuo mažų dienų: močiutės pyragai, sausainiai. Mamos įtaka buvo didelė – visą laiką sukdavosi virtuvėje ir prašydavo padėti“, – sako Ugnė, kulinarinio realybės šou dalyvė. Vos tik pasirodžius pirmajai laidai, lietuvė susilaukė daugiausia žiniasklaidos dėmesio iš visų dalyvių. Anglams sunkiai suvokiama, kaip galima suderinti kulinariją ir kultūrizmą, mat tai – dar vienas Ugnės tikslas. Įkvėpta vyro, taip pat kultūristo, moteris nori patekti į 2016 m. kultūrizmo varžybas.

Kitas pasakojimas – apie lietuvius krizės nukamuotoje Graikijoje. Vieni dedasi lagaminus ir grįžta, kiti ignoruoja krizę ir pradeda naują verslą. Kalbėtasi su Jurgita Montvydaite-Skarentzos, lietuvių bendruomenės Graikijoje pirmininke. Ši moteris pasakojo apie emigrantų lietuvių padėtį bei apie pačių graikų sprendimus bandant išlipti iš sudėtingos šalies padėties.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top