Pradinis / KARJERA / Patirtimi su pasaulio lietuviais dalysis ir verslininkai, ir sportininkai, ir keliautojai

Patirtimi su pasaulio lietuviais dalysis ir verslininkai, ir sportininkai, ir keliautojai

Liepos 10–13 d. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo metu organizuojamose susitikimų sesijose lankytojai iš pirmų lūpų sužinos, kaip pavyko užkelti Lietuvos trispalvę ant aukščiausio pasaulyje kalno, kaip asmeninė simpatija britų kultūrai virto asmeniniu verslu ir ką reiškia dirbti „Google“ korporacijoje. Visuomenės harmonizavimo parke surengtame festivalyje visi norintieji galės tiesiogiai pabendrauti su Algimantu Čekuoliu, Vladu Vitkausku, Andriumi Tapinu, Donatu Ulvydu, Gyčiu Ivanausku, Daina Gudzinevičiūte, Remigijumi Šimašiumi ir kitais žymiais keliautojais, sportininkais, teisininkais, rašytojais, kino ir teatro režisieriais, barų ir restoranų įkūrėjais ar sėkmingą karjerą padariusiomis asmenybėmis.

„Kitose šalyse į varžybas atėję palaikyti lietuviai būna labai išsiilgę savo šalies ir bendravimo. Dažnai jie nepaleisdavo manęs net poilsio nuo varžybų metu. Norėčiau, kad tokių žmonių būtų kuo daugiau Lietuvoje, tačiau žmogus turbūt taip jau sukurtas, kad keliautų ir pažintų“, – prisiminimais renginio pristatyme dalijosi penkiakovininkas Edvinas Krungolcas.

Susitikimų sesijose sportininkams atstovausianti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė neabejoja, kad jaunimas yra viena pagrindinių sporto auditorijų. Pasak jos, sportas skatina pasididžiavimo savo tauta jausmą, sportiniai žaidimai ir rungtys padeda bendrauti ir susipažinti.

1993 metais gegužės 10 d. Lietuvos trispalvė pirmoji iš Baltijos valstybių vėliavų suplazdėjo ant aukščiausio pasaulyje kalno – Everesto. Žygdarbio autorius, garsus alpinistas Vladas Vitkauskas pasakoja, kad stiprybės suteikė dvasinis ryšys su gimtuoju kraštu, mintys apie tautiečius, bendrumo jausmas.

„Giliąją bendrystės prasmę patyriau nusileidęs nuo kalnų viršūnių. Daugybėje susitikimų, paskaitų su jaunimu ar verslo vadovais, kūrėjais ar negalių suvaržytais žmonėmis visada išgyvenu pakylėtumo jausmą. Ir Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas – tai ne vien pragmatiškas pabendravimas. Daug svarbesnis yra čia atsirandantis, sustiprėjantis mūsų sielų ryšys, kuris įprasmina būtį“, – gražių žodžių negaili Vladas Vitkauskas.

Keliautojų susitikimų sesijoje taip pat dalyvaus Lietuvos keliautojas, filmų kūrėjas Algirdas Gurevičius, keliautojas ir interneto svetainės makalius.lt įkūrėjas Rimvydas Širvinskas, įmonės „Magelano kelionės“ įkūrėjas Dainius Kinderis, žurnalo „National Geographic Lietuva“ vyriausiasis redaktorius Frederikas Jansonas.

Verslo, politikos, kultūros ir mokslo festivalio lankytojus susitikti kvies pripažinimą tarp tautiečių jau pelnę kino ir teatro režisieriai. Kol kino mėgėjams apie kūrybą pasakos vieno kokybiškiausių pastarojo meto lietuviškų filmų „Tadas Blinda. Pradžia“ režisierius Donatas Ulvydas, šokio entuziastai galės gauti patarimų iš aktoriaus, šokėjo ir choreografo Gyčio Ivanausko, pabendrauti su režisieriumi Mykolu Vildžiūnu, „Vilnius City Opera“ įkūrėja Dalia Ibelhauptaite ir kitais.

Rašytojų ir tinklaraštininkų sesijose patirtimi dalysis žurnalistas, rašytojas Algimantas Čekuolis, Lietuvos tinklaraštininkė ir rašytoja, knygos „Kaip atleisti šefą“ autorė Ilzė Butkutė, žurnalistas, rašytojas Andrius Tapinas. Teisinius klausimus lankytojai nagrinės drauge su Lietuvos Respublikos Seimo nariu Remigijumi Šimašiumi, teisininku, Vilniaus universiteto profesoriumi Vytautu Nekrošiumi, Lietuvos teisininkų draugijos pirmininku Tomu Davuliu, advokatų kontoros „Triniti Vilnius“ advokatu ir partneriu Linu Sabaliausku.

Kaip asmeninė simpatija britiškai barų kultūrai pastūmėjo Saulių Galdiką Vilniuje įkurti barą „Piano Man Bar“, kaip lankytojus užsukti į Burbulio vyninę vilioja jos savininkas Vaidotas Burbulis arba kas bendra tarp Prancūzijos buvusio prezidento N. Sarkozy ir Vilniuje Manto Tito Urbono įkurtos sidru garsėjančios kavinės, pavyks sužinoti atvykus į susitikimų sesiją su barų ir restoranų savininkais.

Sėkmingos karjeros paslaptimis dalysis pasaulinių korporacijų atstovai. „Google“ verslo plėtros vadovas Baltijos šalims Vytautas Kubilius, „Sound Cloud“ produktų vadovas Matas Petrikas ir Tarptautinio Vilniaus oro uosto vadovas Gediminas Almantas atskleis, kas yra raktas į sėkmę kopiant karjeros laiptais.

Po dviejų savaičių liepos 10–13 dienomis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus daugiau kaip 100 žinomų verslo, kultūros, politikos ir akademinio pasaulio atstovų. Lietuvos įmonės pristatys karjeros galimybes, vyks kūrybinės dirbtuvės, bus rodomas spektaklis, lietuviškas kinas. Vakarais scenoje pasirodymus kurs Jurga, Leon Somov ir Jazzu, „Golden Parazyth“, „Biplan“, „Liūdni Slibinai“, GJan, „Keymono“, „Beissoul & Einius“, „Saulės Kliošas“ ir kiti.

PLJS inf.

Komentaras

  1. you are actually a good webmaster. The web site loading speed is amazing.
    It seems that you are doing any unique trick.

    Moreover, The contents are masterwork. you’ve performed a wonderful activity in this topic!

    Review my homepage; marketing strategy

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: