Pradinis / Grožis ir mada / Patogumą ir eleganciją sujungusi Dianos Vapsvienės drabužių kolekcija

Patogumą ir eleganciją sujungusi Dianos Vapsvienės drabužių kolekcija

Vos prieš savaitę savo kūrybos gerbėjams naujausią drabužių kolekciją „Domino“ pristatė žinoma dizainerė Diana Vapsvienė. Ką tik nuo podiumo nužengusių drabužių, kurie dar labiau nei ankstesnės kolekcijos pasižymi moteriškumu ir elegancija, jau galima įsigyti.

Kodėl kolekcijos pristatymui pasirinktas domino motyvas? „Domino mano gyvenime reiškia ne tik žaidimą. Tai man primena vaikystę. Šis pristatymas − tarsi mano istorija. Tai, kas man yra labai svarbu. Tai, ko anksti netekau. Tai, ką su didžiuliu džiaugsmu atradau“, − teigė D. Vapsvienė ir paaiškino, kad balta ir juoda spalvos kolekcijoje simbolizuoja jos praeitį, o rožinė – dabartį. „Rožinei spalvai teko simbolinis džiaugsmo, atradimų ir nerūpestingumo vaidmuo“, − teigė ji.

Pasak dizainerės, jos kurtų drabužių konstrukcija labai sudėtinga ir ją būtų sunku atkartoti. Taip ji stengiasi kovoti su kopijavimu.

Kolekcijoje „Domino“ ypač svarbią vietą užima marškiniai. Netikėtų kirpimų drabužiai pristatyti kaip vienas pagrindinių kasdienės aprangos elementų. Ilgi ir trumpi, juodi ir balti, keisti ir kažką primenantys.

Daug dėmesio skirta diržams, apjuosiantiems ne tik modelių liemenis, bet ir pečius ar krūtinę.

Į naujausios drabužių kolekcijos „Domino“ pristatymą susirinko šimtai kviestinių svečių, tarp jų ir visuomenėje gerai žinomi veidai: Joana Bartaškienė, Aistis Mickevičius, Renata Norvilė,  Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru, Girmantė Vaitkutė, Žygimantas Gečas ir Anžela Adamovič, Liucina ir Tadas Rimgailos, Vaida Skaisgirė, Renata Norvilė, Ingrida Kazlauskaitė, Agnė Jagelavičiūtė ir kt.

Kolekcijos pristatymo vakarą buvo paskelbta, kad „V. Desire“ prekės ženklas nuo šiol vadinsis „Diana Vapsvė“. Šio prekės ženklo drabužiai skirti šiek tiek griežtoms, kartais fatališkoms, dažnai užsispyrusioms, reiklioms ir norinčioms viską suspėti moterims. Jais tinka puoštis ir į darbą, ir į vakarėlį, taip pat galima atrasti stilingų drabužių laisvalaikiui.

Fotografas Ramūnas Tanguris

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top