Pradinis / Renginiai, pramogos / Paulius Skučas savo aistrą baidarėms pavertė verslu

Paulius Skučas savo aistrą baidarėms pavertė verslu

LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas Paulius Skučas dievina savo darbą televizijoje. „Tai iš tikrųjų yra svajonių darbovietė: kiekviena diena vis kitokia, įdomi ir intriguojanti, o žinių tarnyboje dirbti yra tikras adrenalinas“, – sako jis. Su žiūrovais Paulius sveikinasi penkis kartus per savaitę – nuo pirmadienio iki penktadienio.

Populiari laida „Labas vakaras, Lietuva“ tapo neatsiejama LNK dalimi, o Paulius – vienu iš mylimų televizijos veidų. Todėl daugelis labai nustemba, savaitgalį Paulių pamatę visiškai kitokį – su šortais ir berankoviais marškinėliais, automobiliu su priekaba miško takeliais atvairavusį išnuomotas baidares… „Buvo klientų, kurie niekaip negalėjo patikėti, kad jiems baidares pristato per televiziją matytas veidas“, – juokėsi Paulius Skučas.

Mat mažai kas žino, jog televizijos laidų vedėjas, itin pamėgęs plaukioti baidarėmis su šeima po Dzūkijos upes, nusprendė imtis baidarių verslo.

„Šį baidarių sezoną atidarėme plaukdami pusketvirtos valandos nuo Druskininkų iki mūsų sodybos Dzūkijoje. Su šeima prisitepėme sumuštinių, įsipylėme arbatos. Kokia įspūdinga gamta, negaliu patikėti: vietomis Nemunas išplatėja iki gero ežero dydžio; matėme stirnų, kiškių. Plaukimas baidare – tai tokia veikla, kuri labai gražiai suburia šeimą. Sėdus visiems į baidarę, niekada nekils nuobodus klausimas: ką veikti? Su žmona nusprendėme, kad reikia šiuo džiaugsmu dalytis su kitais. Taip gimė mudviejų pirmas verslas. Aišku, sumanymą lėmė ir tai, kad tėvai turi puikią sodybą ant Nemuno kranto“, – pasakoja Paulius.

Pasak LNK laidų vedėjo, be baidarių nuomos, jų su Indre įmonė siūlo sudaryti naujus maršrutus arba plaukti jau esamais populiariausiais maršrutais Vilniuje Nerimi, Vilnia ar Dzūkijos regione Varėne, Merkiu, Ūla arba upių tėvu Nemunu. Baidarininkams pageidaujant, sugalvojamos specialios užduotys, kad plaukdami jie patirtų kuo daugiau įspūdžių ir adrenalino. Pasak žinomos poros, įvairias progas sostinėje švenčiantys žmonės ypač mėgsta naktinius plaukimus, kai galima leisti specialius vandens žibintus ir pamatyti visai kitokį, apšviestą Vilnių ir jo apylinkes. Tai mėgsta visi: vestuvininkai ar tiesiog švenčiantieji išleistuves, mergvakarius, bernvakarius ir kitas šventes. Pasirinkusiuosius Dzūkijoje plaukti Nemunu ar kita upe Paulius ir Indrė pasitinka sodyboje šalia Nemuno. Čia galima atsipūsti, pasigaminti pietus, vakarienę ant laužo ir linksmai praleisti laiką gamtoje.

Paulius sako, kad mitas, jog baidarę sunku transportuoti. „Jei tik turi ragus ant automobilio, kad ir „Mini Cooperio“, baidarę išsinuomojai – ir pirmyn. Keliolika minučių nuo Vilniaus iki Verkių malūno ar Naujosios Vilnios, ir jau gali plaukti grožėdamasis gamta, atsipalaidavęs, pabėgęs nuo rūpesčių“, – apie baidarių teikiamus malonumus kalba savo verslą pradėjęs LNK laidų vedėjas.

LNK

Komentaras

  1. Dziugu skaityti, kad yra sugebanciu savo hobi paversti verslu. Baidaremis plaukioti gero oro metu tikras malonumas. Labiau pasisvente plaukioja net nakti ar lietui lyjant. Idomu jei dar ir marsrutas toks kuriame galima pamatyti ispudinga gamta.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: