Pradinis / Grožis ir mada / Pavasario įkvėpta prabangi ir elegantiška Londone gyvenančios lietuvės kolekcija

Pavasario įkvėpta prabangi ir elegantiška Londone gyvenančios lietuvės kolekcija

Vėduoklės nuo seno laikomos prabangos, elegancijos ir flirto simboliu. Dizainerė Sigita Janelionytė savo mados ženklo JAN SI 2016 m. pavasario–vasaros fotosesijai Londono Greenwich rajone esantį vėduoklių muziejų pasirinko neatsitiktinai.

Prabanga ir kokybė neatsiejama JAN SI dalis, o  šio sezono kolekcijos drabužiai – tai tarsi odė moteriškumui ir amžinai elegancijai. Rankų darbo megztukai, subtiliai apnuoginantys nugarą ar pečius, šilko palaidinės ir suknelės, medvilne siuvinėto tiulio gaminiai, tinkantys tiek kasdien, tiek ypatingoms progoms.

„Aklai madų nesivaikau. Savo kolekcijose stengiuosi naudoti kuo mažiau dirbtinio pluošto audinių. Kuriu ilgalaikius, kokybiškus rūbus, kuriuos mielai vilkėčiau ir pati. Noriu, kad visi drabužiai turėtų išliekamąją vertę ir būtų nešiojami ne vieną sezoną“, – kolekciją pristato S. Janelionytė.

Su garsiausiais Londono dizaineriais ir sostinės Madų savaitės kolekcijomis dirbusi dizainerė šį sezoną siūlo subtilų seksualumą. Pagalvota apie moteris, kurioms nuogumas ne prie širdies. Juk perregimi drabužiai kartais – tikras galvos skausmas. Vilkėti vien liemenėlę ne visuomet yra geriausias sprendimas. Lietuvės kolekcijoje perregimos šilko suknelės bei palaidinės turi ir apatinę dalį. Taip išlaikomas prabangumas ir elegancija.

Kolekcijoje didžiulis dėmesys skiriamas detalėms bei gaminio vidaus apdirbimui, o audiniu aptrauktos diržų sagtys ir spaudės – tarsi taškai, sudėti ant „i“.

Įkvėpimo šiai kolekcijai lietuvei toli ieškoti nereikėjo. „Pavasaris Londone, pražydusios pirmosios gėlės, sodai, parkai, magnolijos, vyšnios, visterijos ir pažadino ryškių geltonos, žalios, baltos spalvų paletes. Gamta visada yra mano įkvėpimo šaltinis“, – teigia šešerius metus Londone gyvenanti Sigita.

Pasak S. Janelionytės, JAN SI moteris spinduliuoja teigiama energija ir aistra gyvenimui. Ji nesistengia būti graži vien iš išorės – gražus ir jos vidus. Tai moteris, kuri nesivaiko standartų, kuriai pavydas yra svetimas jausmas ir kuri moka džiaugtis  draugės sėkme.

Tai jau ketvirtoji S. Janelionytės mados ženklo JAN SI kolekcija. Darbą prie dviejų pastarųjų kolekcijų Sigita derino su motinyste. Dukrelę Lourdes auginanti moteris pripažįsta, kad, be abejonės, Lourdes gimimas įnešė daugiau spalvų ne tik į jos gyvenimą, bet ir į kolekcijas.

JAN SI naujos kolekcijos gaminius netrukus bus galima įsigyti ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Lietuvoje.

Modelis – Julie Dumont

Nuotraukos – „Renston Photography“

Makiažas – „Bride and Roses“

Stilius – JAN SI

www.londoniete.lt

Komentaras

  1. Itin dailios suknelės ir itin pasisekusi kolekcija.:)

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: