Pradinis / Interjeras / Pavasaris namuose: patarimai, kurie padės greičiau jį įsileisti

Pavasaris namuose: patarimai, kurie padės greičiau jį įsileisti

Nesuklysime pasakę, jog pavasaris yra itin jausmingas metas. Stebėdami atgimstančią gamtą, ir patys pradedame jausti didesnį norą atsinaujinti ir su ryžtinga energija pasitikti naujoves. Lauke lengvai pastebime pirmuosius pavasario požymius, tačiau, norėdami jį įsileisti į savo namus, turime šiek tiek labiau pasistengti. Tai padaryti Jums padės toliau pateikti patarimai.

Pradėkite nuo generalinio tvarkymosi

Kad ir kaip norėtųsi šių darbų išvengti, tikrai nesuklysite, jei namus ruošti pavasariui pradėsite kruopščiai apsitvarkydami. Peržiūrėdami šaltuoju sezonu naudotus daiktus ir garderobo detales, galėsite apsivalyti ir atlaisvinti vietą naujiems pirkiniams. Kai namai dvelks gaiva, į juos bus dar lengviau įsileisti pavasarį. Kruopščiai reikėtų nuvalyti langus, o jeigu turite kiemą ar sodą, nepamirškite sutvarkyti ir eksterjero – tikėtina, kad būtent čia susikaupė daugiausia šiukšlių, kurias norėtųsi kuo greičiau išvalyti.

Pridėkite daugiau žalumos

Į namus pavasarį galima parsinešti tikrąja to žodžio prasme – tiksliau, į interjerą galima įtraukti kur kas daugiau žaliuojančių ar žydinčių augalų. Ypač rekomenduojama pamerkti ką tik nuskintų spalvingų gėlių, tačiau jei norisi ilgalaikio sprendimo, galima surasti vietos ir keliems vazoniniams augalams. Jiems vietos galite surasti net ir vonios kambaryje. Jei nestokojate ir jų, verta įvertinti turimų augalų būklę – persodinus gėles į naujus vazonus taip pat pavyks atnaujinti namų aplinką.

Įsileiskite pavasariškų kvapų

Pavasariu dažniausiai kvepia gyvos gėlės, tačiau jei visgi nusprendėte jų nesirinkti, verta paieškoti kitų būdų, kaip namuose galėtumėte užuosti ateinantį šiltąjį sezoną. Paprasčiausia bus pasitelkti kvepiančias žvakes ar namų kvapus. Šiuo laikotarpiu pirmenybę reikėtų teikti lengviems ir gaiviems aromatams, tačiau jei Jums pavasaris asocijuojasi su kitais kvapais, drąsiai galite eksperimentuoti. Svarbiausia, kad sugrįžus į namus Jus pasitiktų gaiva ir pavasariu alsuojantis kvapas – būtent toks ir turėtų būti pagrindinis tikslas.

Pakeiskite patalynę

Šylant orams, galime atsisveikinti su šiltomis antklodėmis ir storais užvalkalais. Juos galima pakeisti kur kas lengvesnėmis medžiagomis – ypač rekomenduojama rinktis šviesius, pastelinius atspalvius, kurie kels asociacijų su sugrįžtančia šviesa. Verta pagalvoti ir apie čiužinio keitimą ar antčiužinio įsigijimą – jei neatsimenate, kada tai darėte, o miegas nėra pats kokybiškiausias, su tokiais gaminiais pavasarį galėsite pasitikti geriau pailsėję. Ypač palankiai vertinami Riposo gaminiai, kurie yra kuriami iš natūralių, kokybiškų ir orui laidžių medžiagų.

Atnaujinkite užuolaidas

Tikriausiai net nereikia sakyti, kad užuolaidos ženkliai prisideda prie puoselėjamo interjero, tad, pakeitus jas, galima gerokai pakoreguoti ir bendrą kambario aplinką. Jei pirkti jų neketinate, gaminius bent jau reikėtų išskalbti, tačiau jeigu nuspręsite atsinaujinti, susipažinsite su itin didele šių langų puošmenų įvairove. Jas reikėtų rinktis pagal kambario dydį, vyraujantį stilių ir kitus panašius kriterijus. Gausus užuolaidų asortimentas yra pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje, o paspaudę ant pateiktos nuorodos, apie jų įsigijimą galėsite skaityti daugiau.

Pridėkite papildomų aksesuarų

Nauji aksesuarai yra puikus būdas atnaujinti per žiemą pabodusią aplinką ir šiek tiek pakoreguoti bendrą interjerą. Šiltuoju sezonu dažniausiai raginama įsileisti daugiau ryškių, įdomesnių spalvų – jei namuose jų trūksta, paprasčiausia tai bus padaryti pasitelkiant aksesuarus. Pakeiskite dekoratyvines pagalvėles, kilimėlius, rankšluosčius, pridėkite žvakių, įsigykite naują staltiesę ar pakabinkite ryškiaspalvį paveikslą – šiuo atveju galėsite rinktis iš begalės variantų, tačiau svarbiausia, kad visi jie derėtų tarpusavyje.

Pritaikę šiuos patarimus savo namams, netruksite pastebėti, kaip aplinka tapo gyvybingesnė ir labiau dvelkianti pavasariu. Tam neprireiks didelių pastangų, tačiau rezultatais bus sunku nesižavėti.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top