Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Pavojingų aukštakulnių“ herojė – jauna, tačiau jau itin vertinama teisininkė

„Pavojingų aukštakulnių“ herojė – jauna, tačiau jau itin vertinama teisininkė

Kristinos Aleksynaitės nuotr.„Nenorėčiau sutikti moterų, kurios, paprastai tariant, yra tinginės. Jeigu žmogui rūpi tik tai, kaip iškepti skanų tortą, man jis visiškai neįdomus“, – griežtai kerta ambicinga teisininkė iš sostinės Rasa Vaičekauskytė. Ji kartu su garsiausia Lietuvos vestuvių planuotoja Kristina Kaikariene ir didžiausio ožkų ūkio šeimininke šalyje Dalia Ėmužyte tapo TV3 rudens sezono naujienos – nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ – dalyve. Iki šiol viena kitos nepažinojusių moterų gyvenimas susijungs ir susipins.

Rasai vos 25-eri, tačiau ji jau garsi ir vertinama teisininkė. Konkurentai jai pavydi klientų gausos ir teismuose lydinčios sėkmės, o priešai galanda ginklus ir net grasina. Tačiau R. Vaičekauskytė tik juokiasi iš beviltiškų kenkėjų pastangų: ji drąsiai kaukši aukštakulniais, važinėja prabangiu limuzinu su asmeniniu vairuotoju ir laimėtas bylas laisto šampanu.

„Žmonės klausia, iš kur mano gyvenime prabanga. Turtų nepaveldėjau, lobio neradau ir iš turtingo draugo piniginės negyvenu, – juokiasi „Pavojingų aukštakulnių“ dalyvė. – Viską, ką dabar turiu, pelniau sunkiu darbu.“

R. Vaičekauskytė gimė paprastoje šeimoje, augo nedideliame provincijos miestelyje, bet nuo pat mažens svajojo tapti… prokurore. Dėl savo svajonės Rasa darė viską: puikiai mokėsi, be protekcijų įstojo studijuoti, visuose seminaruose sėdėdavo pirmoje eilėje. Bet, vos pradėjusi dirbti prokuratūroje, jauna moteris suprato, kad šis darbas nė trupučio neprimena svajonės.

„Kone nuo pirmos dienos buvau šokiruota – ten niekam mano entuziazmo ir žinių nereikėjo. Sugaišdavau daugybę laiko ir jėgų įrodinėdama, kad pasikeitė įstatymai ar procesiniai reikalavimai, bet niekas manęs klausyti nenorėdavo. Vis dėlto, kai numodavau ranka ir darbus atlikdavau savaip, viršininkai rezultatais džiaugdavosi nė neprisimindami, kad trukdė. Be to, prokuratūroje viskas vykdavo vėžlio greičiu, o aš taip gyventi nemoku. Jaučiausi įstrigusi prieblandos zonoje, kol galiausiai draugas pasiūlė viską mesti ir tapti advokate“, – prokuratūroje praleistą pusmetį Rasa iki šiol prisimena su kartėliu.

Tada prasidėjo jos, kaip advokatės, karjeros pradžia. Bet taip pat nebuvo lengva: kurdama strategijas ir ruošdamasi teismo posėdžiams ambicinga teisininkė aukodavo ne tik savaitgalius, bet ir naktis. Toks pasiaukojimas neliko neįvertintas: tuo metu, kai konkurentai dejuoja, R. Vaičekauskytė džiaugiasi klientų gausa. Šiandien teisininkė gina ir mušamas moteris, ir teisybės ieškančius verslininkus, o akistata su pavojingais nusikaltėliais – jos kasdienybė.

„Šiuo metu svajoju apie atostogas – norėčiau išsijungti telefoną ir nors kelias dienas pabūti tyloje bei ramybėje. Deja, kol kas sau to leisti tiesiog negaliu“, – gūžteli pečiais be aukštakulnių iš namų neišeinanti Rasa. Moteris neranda laiko ne tik atostogoms, bet ir vestuvėms su ilgamečiu draugu. Nekeista, kad jis nenorėjo, jog Rasa dalyvautų televizijos projekte.

„Prieš tariant galutinį „taip“ tarp mūsų kilo ginčų. Bet… moteris juk visada pasiekia tai, ko nori, o vyrams dažniausiai tenka tik susitaikyti su jų norais“, – akį mirkteli Rasa.

R. Vaičekauskytė nė trupučio nepanaši į kitas dvi premjeros „Pavojingi aukštakulniai“ dalyves. Ji nesidomi pramogų pasauliu ir, kitaip nei jame įprasta, drąsiai reiškia savo griežtą nuomonę. Svetimas Rasai ir ūkininkės gyvenimas: moteris neslepia, kad gyvūnų nemėgsta. Visos trys dalyvės yra be galo skirtingos. Kaip joms seksis sutarti, pamatysite jau greitai.

TV3
Kristinos Aleksynaitės nuotrauka
Fotografuota Burbiškio dvare

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top