Pradinis / Grožis ir mada / Pirmąkart organizuotas kirpėjų renginys „Big Hair Show 2013“

Pirmąkart organizuotas kirpėjų renginys „Big Hair Show 2013“

Kauno „Žalgirio“ arenoje, šurmuliuojant parodai „Moters pasaulis 2013“, vyko Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos pirmą kartą organizuotas renginys „Big Hair Show 2013“. Dalis per renginį surinktų lėšų buvo skirta su jaunimu dirbančiai organizacijai „Actio Catholica Patria“ paremti.

„Labai norisi nebūti abejingiems, norisi matyti aplinkui vykstančius dalykus, pastebėti šalia esančius žmones ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Ir tai daryti ne tik prieš didžiąsias metų šventes, – mintimis dalijasi asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė. –Turime „Rožinio kaspino dėžutę“, į kurią renkamos aukos paremti onkologine liga sergantiems asociacijos nariams. Kasmet prieš Kalėdas lankomės vaikų globos namuose, gražiname ten gyvenančius vaikus, kartais organizuojame seminarus vaikams ir paaugliams, norintiems susipažinti su kirpėjo profesija –  visada stengiamės dalytis tuo, ką turime. Tikiu, jog kiekvienas žmogus turi kuo pasidalyti su kitais. Londone jau daugiau nei trisdešimt metų iš eilės organizuojamas labdaros renginys „Alternative Hair Show“, jo metu surinkti pinigai skiriami leukemija sergantiems vaikams gydyti. Mintis Lietuvoje surengti panašų projektą galvoje sukosi jau senokai, mąstėme, kaip tai turėtų atrodyti, ir štai šiandien jau galime džiaugtis įvykusiu renginiu. Džiaugiamės, kad paremdami su jaunimu dirbančią organizaciją, galime prisidėti prie gražesnės ir prasmingesnės jaunuolių kasdienybės. Iš dalyvių registracijos mokesčių ir aukų vakaro metu surinkta beveik 4000 litų. Ši suma bus pervesta į organizacijos sąskaitą,“ – sako KIGSA prezidentė.

Šeštadienio vakarą renginio žiūrovai gėrėjosi Panevėžio „Indigo“ choru ir vyrų vokaliniu ansambliu „Quorum“, Inetos Stasiulytės vadovaujamu teatralizuotu meniniu aktorių prisistatymu „Moteriškumas“ ir konkurse dalyvaujančių kūrybinių komandų paruoštomis moteriškumą atspindinčiomis programomis.

Renginio metu savo kolekcijas pristatė ir vakaro svečiai. Meistrės Jurgitos Malakauskaitės iš Vilniaus kolekcija „Salamandra“ susilaukė išskirtinio žiūrovų dėmesio ir ovacijų. Savo kolekciją „Boho Bohemiens“ taip pat pristatė ir Rusijos ir Europos čempionas kirpėjas Andrej Bongin, o vizažo meistrė iš Maskvos Natalija Pavlova kartu su mūsų šalies meistrų komanda žiūrovus džiugino ypatingu reginiu: ant merginų kūnų perkeltais garsiausių pasaulio dailininkų paveikslais. Kartu su Natalija Pavlova paveikslus ant merginų kūnų kūrė meistrai: Liutauras Salasevičius, Agnė Dekerė, Sotera Tamulienė, Vilija Šeputienė, Ala Volkova, Daiva Jūrevičienė, Egidija Kilienė, Diana Mackevičienė, Gintarė Astrauskienė.

Konkursinėje renginio programoje dalyvavo 9 kūrybinės komandos. Jos pristatė savo darbus ir savaip suprantamas moteriškumo koncepcijas:

– Grožio salono „RandA“ pasirodymas „Moderni klasika“;

– Dizainerės „Virgo“ autorinė suknelių kolekcija ir pasirodymas „Moteris iš rojaus“;

– Vilniaus kolegijos šukuosenų dizaino dėstytojų ir studentų darbų pristatymas „Kyjana“;

– UAB „Šukuosenų studijos“ kolekcija „Paslaptis po skrybėle“;

– Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinių darbų kolekcija „New York – New York“;

– Kristinos Milerytės kolekcija „Vorai“;

– Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentų kolekcija „Retro dvelksmas“

– Grožio namų „Beauty secret“ pristatymas „Žvilgsnis į praeitį“;

– Kolektyvo „Rita“ ir šokių studijos „Demo“ pasirodymas „Svajonė“;

Specialų parodos organizatorių UAB „Ekspozicijų centro“ ir „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ įsteigtą prizą ir laimėtojo vardą pelnė Grožio namų „Beauty secret“ kūrybinė komanda iš Kauno.

Renginio organizatorė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija labai dėkoja partneriui UAB „Ekspozicijų centras“, generaliniam rėmėjui UAB „Krinona“  ir rėmėjams: UAB „Perukų pasaulis“, UAB „Kūryba“, „Femina Bona“, informaciniam rėmėjui „Hair Profesionalams“ ir UAB „Bijola“, visus vakaro svečius pavaišinusiai tortu.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top