Pradinis / Renginiai, pramogos / Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos lydere tapusi Ieva Zasimauskaitė: „Dievas man davė pačią geriausią dovaną“

Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos lydere tapusi Ieva Zasimauskaitė: „Dievas man davė pačią geriausią dovaną“

Šį šeštadienį „Eurovizijos“ gerbėjai išvydo pirmąją nacionalinių atrankų laidą, kurioje nuskambėjo 13 dainų. Sudėjus vertinimo komisijos ir žiūrovų balsus, lydere tapo atlikėja Ieva Zasimauskaitė, labai jautriai atlikusi kūrinį „When we’re old“.

Po pasirodymo I. Zasimauskaitė sakė, kad jos daina – apie vyrą Marių, bet ji skirta kiekvienam – turbūt kiekvienas savo mylimam žmogui galėtų pasakyti tą patį: „Man nebaisu pasenti, jei laikysiu tavo ranką.“

Prieš laidos transliaciją Ieva viešai išsakė gražius žodžius savo vyrui: „Tu esi man viskas, kas gali būti brangiausia. Žinai, nesuvokiu, kodėl mes, žmonės, dažnai skaudiname tuos, kuriuos mylim labiausiai, aš ne kitokia. Dar dabar savęs klausiu, kaip tu sugebi taip kantriai ir nuolankiai su manim išbūti, kokių nuostabių savybių tu turi, kad nepaisydamas nieko ir tikrąja to žodžio prasme nepaisydamas nieko esi šalia ir niekada manęs nepalieki. Nesvarbu, ar aš tą dieną pikta, liūdna, kabinėjuosi, ar kaip tik plepu nesustodama ir neduodu tau ramybės. Nesvarbu, ar man buvo depresija, ar vakarėliai iki paryčių, nežinia kur ir kaip, tu vis tiek esi šalia. Ir dabar… Kai radom kelią… Kartais atrodo, kad aš neįveiksiu, kad man per sunku su pačia savimi, bet tada tu randi pačius tinkamiausius žodžius, nors aš jų irgi dažnai nenoriu paklausyti… Dievas man davė pačią geriausią dovaną, turtą, be kurio aš nemoku ir nesuprantu, kaip būtų įmanoma išgyventi. Ir, Mariau, man tikrai absoliučiai nebaisu pasenti, jei laikysiu tavo ranką. Aš Tave myliu.

Tavo netobula žmona, kartais žmona ragana, kartais žmona princesė, o šiandien tiesiog tave be galo mylinti….

Ir visą šitą „Euroviziją“ skiriu visoms netobuloms ir tiems, kurie žino tą jausmą, kai net nebaisu kartu pasenti.“

I. Zasimauskaitei komisija negailėjo liaupsių. R. Zilnys teigė, kad tai buvo labiausiai jam patikusi daina: „Graži muzika, emocija ir Ieva tai puikiai ištransliavo.“ Pasiūlė dar pridėti subtilių, trapių sprendimų iki visiško išbaigtumo. A. Pilvelytė palinkėjo sėkmės ir teigė neabejojanti, kad „jau pats laikas Ievutę išleisti į „Euroviziją“. D. Filmanavičiūtė taip pat tiki Ievos pergale, juokavo, kad jei ji nelaimės, tai pati ją nutemps į Lisaboną.

Ieva Zasimauskaitė. © Ieva Savickaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top