Pradinis / Šeima ir sveikata / Plastinės operacijos grąžina drąsą mėgautis intymumu

Plastinės operacijos grąžina drąsą mėgautis intymumu

Grožio sąvoka moterims – labai svarbi. O ypač tai jautri tema, kai kalba pasisuka apie intymų gyvenimą. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje atliktoje apklausoje paaiškėjo, jog viena iš dešimties moterų sekso metu jaučiasi nepatogiai dėl savo kūno, o 10 % visiškai nepasitiki savimi. Palyginti, tik 3 % vyrų jautė tą patį. Laimei, šiandien plastinė chirurgija gali padėti susigrąžinti moteriškąjį pasitikėjimą savimi paprastomis ir efektyviomis procedūromis. Tai – krūtų pakėlimas, lytinių lūpų plastika bei įtrauktų spenelių korekcija. Aptarkime visas jas išsamiau.

Mažųjų lytinių lūpų plastika

Viena iš gana dažnų moters diskomforto miegamajame (ir ne tik) priežasčių – asimetriškos ir neproporcingai didelės lytinės lūpos. Jos taip pat gali kelti diskomfortą dėvint aptemptus džinsus, važinėjant dviračiu, sportuojant ar kitaip tiesiogiai jas dirginant. O lytinio akto metu tokios lytinės lūpos gali sukelti netgi skausmą, nes sumažėja natūrali lubrikacija. Nesunku nuspėti, jog daugelis moterų kompleksuoja dėl tokios jų estetinės išvaizdos.

Chirurginė intervencija padeda įveikti šį diskomfortą tiek estetiškai, tiek funkciškai ir taip pastebimai pagerina intymaus gyvenimo kokybę. Svarbu paminėti, kad tuo pat metu gali būti atliekamas ir didžiųjų lytinių lūpų paputlinimas riebalų injekcija.

Populiariosios krūtų operacijos

Nesvarbu, ar jums reikalingas krūtų pakėlimas, sumažinimas ar padidinimas (beje, daugiau apie tokias procedūras galite sužinoti Svplastic.com). Šiandien visos šios procedūros pasiekiamos kiekvienai dailiosios srities atstovei ir yra saugios, efektyvios, nesukeliančios šalutinio poveikio, jeigu laikomasi gydytojo nurodytų pooperacinės priežiūros taisyklių. Ne paslaptis, kad didžiausias moters pasididžiavimas yra jos krūtinė, todėl tai jautri tema, stipriai paveikianti psichologinę sveikatą.

Naujausių tyrimų duomenimis, nepasitenkinimas krūtimis gali paveikti ir moters fizinę sveikatą. Mat rezultatai atskleidė, jog moterys, kurios yra nepatenkintos savo krūtine, nesilanko pas gydytojus profilaktinės jos apžiūros, o tai didina riziką laiku nepastebėti krūties vėžio.

Taigi, jeigu negalite mėgautis intymiu gyvenimu dėl savo krūtų, kurios sunyko po nėštumo, žindymo, staigaus svorio netekimo ar tiesiog paveldimumo, amžiaus, – išeitis yra. Paprastas ir greitas krūtų pakėlimas padės pasiekti natūraliai atrodančius rezultatus, dėl kurių miegamajame galėsite pasitikėti savimi. Na, o jei audinio neužtenka, papildomai naudojamas implantas – jis vienu metu ir padidina, ir pakelia krūtis.

Įtrauktų spenelių korekcija

Dažnai nutinka taip, jog krūtinė yra standi ir jaunatviška, tačiau moteris blogai jaučiasi dėl įtrauktų spenelių. Remiantis moksline literatūra, ši bėda kamuoja apie 2 % viso pasaulio moterų. Žinoma, tai kelia ne tik psichologinį diskomfortą – tai taip pat gali sukelti pasikartojančius spenelio uždegimus, prastą higieną ir netgi sunkumų žindant kūdikį.

Pasak chirurgų, šiuos atvejus dažniausiai lemia genai, taip pat tai gali būti lėtinių uždegimų pasekmė įvykus onkologiniam procesui (po chirurginių operacijų). Spenelis linkęs įdubti dėl palaikomojo audinio nepakankamumo, padidėjusios spenelio pagrindo fibrozinių pluoštelių traukos ar pieno latakėlių hipoplazijos.

Priešingai nei krūtų pakėlimas (jų metu naudojama bendrinė nejautra), spenelių korekcija atliekama esant vietinei nejautrai, išskyrus atvejus, kai tai kompleksinės bendros nejautros procedūros dalis.

Kitos procedūros

Kai kurių moterų gali nekamuoti prieš tai paminėtos problemos, tačiau, pavyzdžiui, daugelį jų gali varginti ir kelti nepasitikėjimą savimi padidėjęs prakaitavimas, aknės pažeista oda ar itin didelis plaukuotumas. Šios lytinį gyvenimą  lydinčios kliūtys pašalinamos lengvai ir paprastai: cheminiu odos šveitimu, plaukų šalinimu lazeriu ir hiperhidrozės (padidėjusio prakaitavimo) gydymu – botulinio toksino A injekcijomis.

Pasitikėjimas savimi itin svarbus maloniems lytiniams santykiams. Nuo jų kokybės priklauso tarpusavio santykiai, artumas ir pasitikėjimas ne tik savimi, bet ir vienas kitu. Krūtų pakėlimas ar mažųjų lytinių lūpų plastika neturėtų gąsdinti – šiandien šios procedūros atliekamos saugiai, greitai ir efektyviai. Nusibodo negalėti rodyti nuogą kūną mylimam žmogui? Tuomet ilgiau nelaukite ir pakeiskite tai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top