Pradinis / Renginiai, pramogos / Plastinių operacijų karalienės Cindy Jackson grožiui neatsispyrė Trakų vyrai, o ji – kibinams

Plastinių operacijų karalienės Cindy Jackson grožiui neatsispyrė Trakų vyrai, o ji – kibinams

Pramogos
LNK laida „KK2 penktadienis“ sulaukė ypatingos viešnios. Po ilgų derybų į Lietuvą pagaliau atvyko unikali asmenybė – daugiausia plastinių operacijų pasaulyje pasidariusi amerikietė, milijonierė, Gineso knygos rekordininkė Cindy Jackson.

Kaip teigiama įvairiuose pranešimuose, Cindy padaryta daugiau nei 50 kūno tobulinimo operacijų. Dar sakoma, kad Cindy – itin arogantiška, išranki ir netgi aikštinga. Kad ji – nuolatinė Holivudo žvaigždžių konsultantė plastinių operacijų klausimais… Vienas iš svarbiausiųjų žvaigždės reikalavimų „KK2 penktadienio“ kūrėjams – parodyti jai Lietuvą.

Pusdienį amerikietė praleido Trakuose. Pirmiausia Cindy susižavėjo Trakų pilimi ir prie jos plaukiojančiomis jachtomis. Žinoma, tobulo grožio ekstremalė užsigeidė jomis paplaukioti. Tad ilgai nelaukusi sėdo į laivą. Jo kapitonas negalėjo patikėti, kad įspūdingajai jo keleivei 58-eri! „Trisdešimt ir ne daugiau. Juk ji atrodo kaip mergaitė“, – stebėjosi vyras, panoręs įsiamžinti su pasaulinio garso žvaigžde!

Cindy Jackson grožiui neatsispyrė ir kiti Trakuose sutikti vyrai… Plastinių operacijų rekordininkę jie stabdė gatvėse, žėrė komplimentus, o moterys palydėdavo pavydžiais žvilgsniais. Gineso knygos rekordininkė neatsispyrė ir Trakuose gaminamiems kibinams. Tiesa, mėsos Cindy nevalgo, yra vegetarė. Tad rinkosi tradicinius karaimų patiekalus, įdarytus varške.

Palikdama Trakus Cindy pažadėjo čia būtinai sugrįžti ir rekomenduoti atvykti garsiesiems savo draugams, kuriuos žino visas pasaulis. Išskirtinis Cindy Jackson vizitas Lietuvoje – jau šį penktadienį 19.30 val. per LNK!

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top