Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Pražydę moterų vakarai

Pražydę moterų vakarai

download
Širvintų kultūros centre įžiebta rožinė šviesa. Jau vienuolika metų čia vykdomas projektas „Nedelsk“. Nuveikta daug, pasiekta – taip pat. Šiemet šią dieną kultūros centro salėje atidarytos dvi parodos: Janinos Valickaitės mezginių paroda ir moterų klubo „Jums“ dailės darbų paroda.

Parodoje šventės dalyviai ir svečiai džiaugėsi vieni kitų pasiektais rezultatais, dalijosi sveikinimais ir palinkėjimais, klausėsi jaunųjų akordeonininkų ansamblio, vadovaujamo A. Pažūsytės, koncerto.

Susirinkusias moteris sveikino ir sveikatos joms linkėjo Širvintų dekanas Leonas Klimas.

Mezginių parodos autorė Janina Valickaitė džiaugėsi būdama šios šventės dalyve ir linkėjo visiems sėkmės ir laimės.

Moterų klubo „Jums“ vadovė, projekto „Nedelsk“ gerosios valios ambasadorė Laima Dorofejevaitė džiaugėsi, kad projektas tęsiamas, kad ši veikla prasminga, kad Širvintose gyvena daug moterų, kurios, taip pat būdamos gerosios valios ambasadorėmis, yra pasirengusios padėti bet kuriai į bėdą patekusiajai. L. Dorofejevaitė gerosios valios ambasadores pasveikino ir padėkojo joms, palinkėjo ir toliau dirbti kartu ir siekti, kad kuo daugiau moterų būtų sveikos ir laimingos. Laima Dorofejevaitė džiaugėsi ir klubo „Jums“ veikla – daugybė moterų Širvintose ėmėsi tapyti. Jų dirbinius galima pamatyti Širvintų kultūros centro parodų salėje.

Į moterų parodos atidarymą atvyko Rytų kultūros propaguotoja ir kinų tapybos mokytoja Elena Voverienė.

Rožinę šviesą įžiebė ir susirinkusias moteris sveikino Seimo narė Rita Tamašunienė. Ji visas parodos autores apdovanojo gėlėmis, padėkojo už šią nuostabią šventę ir palinkėjo niekada nepritrūkti noro kurti.

Projekto „Nedelsk“ dalis – knygos. Už jas Laimai Dorofejevaitei nuoširdžiai dėkojo Širvintų viešosios bibliotekos direktorė Laima Kutiščeva. Tapančias moteris sveikino Širvintų meno mokyklos mokytoja Aldona Ragelskienė.

Parengė Vilma Valiukevičienė
kraštonaujienos.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top