Pradinis / Renginiai, pramogos / Kojas apšilti „Lietuvos balso“ dalyviai turi progą Donato Montvydo koncertuose

Kojas apšilti „Lietuvos balso“ dalyviai turi progą Donato Montvydo koncertuose

Montvydas
Karštos „Lietuvos balso“ muzikinės dvikovos per LNK prasidės jau visai netrukus – spalio 26 dieną. Šio muzikos projekto žiūrovų laukia įtampos ir jaudulio kupinos akimirkos – scenoje susigrums du balsai, o mokytojų pečius užgrius našta nuspręsti, kuris iš jų pasirodė geriau.

Su nekantrumu laukdami antrojo projekto etapo, jo dalyviai gavo neįtikėtiną pasiūlymą iš Donato Montvydo. Šiuo metu naujausio savo albumo „Norim dar“ pristatymo turą per Lietuvą rengiantis „Lietuvos balso“ mokytojas, dainininkas, scenos triukų meistras pakvietė juos pradėti jo koncertų.

„Norisi, kad „Lietuvos balso“ dalyviai įgautų kuo daugiau patirties. Pajustų, kaip atrodo koncertai ir mažų, ir didelių miestų salėse, pamatytų užkulisius. Tai puiki proga ir pelnyti būsimųjų savo gerbėjų simpatijas, auginti savo auditoriją“, − sako D. Montvydas.

Progą padainuoti su gyvai grojančia Donato grupe jau turėjusios Monika Linkytė ir Lina Žilinskaitė neslepia džiaugsmo. „Man labai patinka koncertų salių atmosfera, ji visai kitokia nei muzikos klubuose. Be to, D. Montvydo koncertai labai jaukūs, elegantiški. Labai vertinu ir publiką, kuri į juos susirenka tikrai įvairi“, − pasakoja M. Linkytė.

„Donatas – vienas geriausių Lietuvos dainininkų, tad proga pabūti vienoje scenoje su juo neįkainojama! Jis pats mus pristato auditorijai, žmonės mus džiugiai sutinka su šūksniais ir plojimais. Kai kurie net žada ir per projektą palaikyti“, − šypsosi L. Žilinskaitė.

Šį penktadienį savo gimtuosiuose Mažeikiuose su D. Montvydu pasirodė ir „Lietuvos balso“ dalyvė Gintarė Korsakaitė, o sekmadienį Kėdainiuose dainuoti rengėsi Goda Sasnauskaitė ir Miglė Šidlauskaitė.

„Kartu koncertuoti ir soliniais pasirodymais pradėti vakarą kviečiu visų projekto mokytojų komandų narius. Stengsiuosi, kad kuo daugiau jų galėtų pasirodyti“, − teigia Donatas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top