Pradinis / Renginiai, pramogos / Prezidentė su šalies garsenybėmis ragina Vasario 16-ąją švęsti linksmai

Prezidentė su šalies garsenybėmis ragina Vasario 16-ąją švęsti linksmai

Po sūnaus gimimo į televizijos eterį Rūta Mikelkevičiūtė grįžta su ypatinga misija. Žiūrimiausių laidų veidas kartu su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir LNK programų vedėjais dalyvauja nacionalinėje akcijoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

LNK televizijos laidų vedėjai šiemet jungiasi prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos. Prezidentė jau ketvirtus metus iš eilės inicijuoja šią akciją ragindama žmones dalytis idėjomis, kaip jie švęs Valstybės atkūrimo dieną.

„Vasario 16-ąją savo sūnui pirmą kartą parodysiu trispalvę“, – sako antrą mėnesį skaičiuojančio Jono Antano mama Rūta, kviesdama Lietuvos žmones linksmai švęsti Valstybės atkūrimo dieną. Rūta pasakoja, kad prie jos namų trispalvė plevėsuoja jau paryčiais – jos vyras Rolandas ankstų rytą kelia ją kartu su dukra Dominyka, skiepydamas jai patriotiškumą. Paskui visa šeima sėda valgyti Rolando keptų ypatingų blynų – tai Rūtos ir Rolando šeimos kasmetinė Vasario 16-osios ceremonija.

Nepriklausomybės atkūrimo dienos kampanijoje dalyvauja ne tik LNK grupės laidų vedėjai Rūta Mikelkevičiūtė, Rasa Tapinienė, Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius, Lina Kairytė, bet ir žinomi šalies žmonės – lenktynininkas Benediktas Vanagas, dainininkai Andrius Mamontovas ir Algirdas Kaušpėdas, dizainerė Julija Janus, „Mamų unijos“ akcijos „Plaukai aukai“ iniciatorė Ieva Krivickaitė. Kartu su žinomais šalies veidais Vasario 16-osios klipe nusifilmavo ir vaikai – keturmetis Leonas ir aštuonmetė Marija.

Žinomi šalies žmonės ragina į Vasario 16-ąją pažiūrėti asmeniškiau ir šilčiau. „Aš nupirksiu savo mylimai moteriai gėlių ir Vasario 16-oji mūsų namuose bus šventė“, – sako Algirdas Kaušpėdas.

Vasario 16-oji – ypatinga diena Julijos Janus gyvenime, šią dieną – dizainerės gimtadienis. „Šiemet su bičiuliais vietoj „Ilgiausių metų“ giedosime „Tautišką giesmę“, – žada Julija, kuri savo kūryboje niekada nestokoja patriotiškumo ir baltiškojo prado.

Originaliai Vasario 16-ąją ketina švęsti Andrius Mamontovas. „Aš pakviesiu Prezidentę kavos!“ – netikėtai filmuodamasis klipe ištarė Andrius, o Prezidentė nesutrikdama atsakė: „Mielai!“

D. Grybauskaitė Vasario 16-osios kampanijoje su LNK žvaigždėmis filmavosi prieš išvykdama į Davoso ekonomikos forumą, todėl filmavimo laikas buvo suskaičiuotas sekundėmis. Nepaisydama įtemptos darbotvarkės po filmavimo Prezidentė mielai sutiko pozuoti klipų herojų ir filmavimo komandos asmenukėse. Šalies vadovė buvo puikiai nusiteikusi ir žarstė komplimentus. „Gerai atrodot!“ – ji tarė kartu besifilmuojančiai LNK žinių vedėjai Linai Kairytei. „Čia taip linksma, kad galėčiau atvažiuoti kasdien po darbų“, – šypsojosi iš studijos išvykstanti D. Grybauskaitė.

Išradingiausiai ir linksmiausiai Vasario 16-ąją šventusius žmones Dalia Grybauskaitė pakvies į Prezidentūrą ir apdovanos. Idėjomis, kaip švęsite Valstybės atkūrimo dieną, galima dalytis Prezidentūros svetainėje www.lrp.lt (nuo pirmadienio) arba siųsti jau dabar adresu vasario16@lrp.lt

LNK

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top