Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Kinas, muzika, TV»Prieš „Eurovizijos“ atrankos pusfinalius – netikėta žinia
Kinas, muzika, TV

Prieš „Eurovizijos“ atrankos pusfinalius – netikėta žinia

Komentarų: 01 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
V. Radžiūno / LRT nuotr.
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Prieš „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalius paskelbta netikėta žinia: į konkursą grįš du dalyviai. Kurie atlikėjai labiausiai nusipelnę antrojo šanso, iki trečiadienio ryto galimybę spręsti turės portalo LRT.lt lankytojai.

V. Radžiūno / LRT nuotr.

Balsuoti galima: http://www.lrt.lt/naujienos/eurovizija/31/203370/norite-nulemti-eurovizijos-atrankos-rezultatus-tam-turite-siek-tiek-laiko

Pernai, pasinaudodama teise, numatyta „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos taisyklėse, LRT į konkurso finalą grąžino vieną atlikėją. Panašiai nuspręsta pasielgti ir šiemet – į nacionalinės atrankos pusfinalius bus grąžinami du dalyviai, surinkę daugiausia balsų LRT.lt portale. LRT televizijos vyriausiojo prodiuserio ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovo Audriaus Giržado teigimu, toks žingsnis bus naudingas tiek atlikėjams, tiek konkurso gerbėjams.

„Manau, šis sprendimas pasiteisina, nes duoda galimybę geriau įvertinti televizijos žiūrovų, radijo klausytojų ir portalo lankytojų nuomonę. Be to, tai suteikia taip reikalingą šansą atlikėjams ir galimybę išlyginti komisijos vertinimų netikėtumus“, – tvirtina televizijos profesionalas.

Balsuodami portalo LRT.lt skaitytojai gali rinktis iš 12 dalyvių, iškritusių dviejose naujausiose laidose. Nacionalinės atrankos pusfinaliuose pasirodys po 7 dalyvius, o finale susikaus 6 atlikėjai.

Balsavimas truks iki trečiadienio ryto, iš vieno IP bus galima balsuoti vieną kartą. Apie balsavimo nugalėtojus bus pranešta trečiadienį LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisAštrūs sparneliai
Kitas straipsnis 2018 metų mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje Užpaliuose įsisiūbavo renginiai

Susiję straipsniai

Žinomi atlikėjai atskleidė, kodėl laukia koncertų Palangoje ir kuo išskirtinė publika pajūryje

11 birželio, 2026

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves

4 birželio, 2026

„Sidabrinei gervei“ nominuotame filme – įamžintas Valstybinės teismo medicinos tarnybos darbuotojo portretas

2 birželio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.