Pradinis / KARJERA / Programos „Kurk Lietuvai“ dalyvių projektas įvertintas Europoje

Programos „Kurk Lietuvai“ dalyvių projektas įvertintas Europoje

Anykščių rajono vietos bendruomenių verslo paramos tinklo projektas, kurį įgyvendino Anykščių rajono savivaldybėje penkis mėnesius dirbę Jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Miglė Satkauskaitė ir Eimantas Matulaitis, buvo puikiai įvertintas ir įveikęs pirmąjį atrankos etapą pretenduoja gauti „Reves Excellence 2015“ apdovanojimą už partnerystę tarp viešojo ir socialinio sektoriaus kuriant ir įgyvendinant socialines naujoves.

„Reves“ komisijai buvo pateiktos paraiškos iš įvairių Europos šalių: Prancūzijos, Italijos, Belgijos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos ir kt. Kategorijoje „Naujų vietos gerovės modelių formavimas“ tarp apdovanojimams atrinktų 36 paraiškų Anykščių rajono vietos bendruomenių verslo paramos tinklo paraiška yra vienintelė iš Lietuvos.

Visi apdovanojimams atrinkti dalyviai birželio 5 dieną kviečiami į Briuselį, ES Regionų komitetą, pristatyti savo įgyvendinto projekto komisijai, nuspręsiančiai, kurie trys projektai verti pagrindinio apdovanojimo.

JPP „Kurk Lietuvai“ dalyviai, bendradarbiaudami su Anykščių rajono savivaldybe ir VšĮ Anykščių verslo informaciniu centru, sukūrė Anykščių krašto vietos bendruomenių verslo paramos tinklą, kurio tikslas – patarti verslą pradedančioms bendruomenėms ir ieškoti tvaraus tarpusavio bendradarbiavimo galimybių. Šis tinklas vienija vietos ir Lietuvos visuomeniškus verslininkus ir įvairių sričių ekspertus. Tikimasi, kad tinklo veikla prisidės prie Anykščių krašto vietos bendruomenių verslumo skatinimo. Jau penkiolika Anykščių rajono verslininkų bei amatininkų sutiko konsultuoti 44 rajono kaimo bendruomenes ir dirbti kartu.

Daugiau apie Anykščių rajono vietos bendruomenių verslo paramos tinklo projektą, kurį toliau plėtoja Anykščių verslo informacinis centras, bei Lietuvos bendruomenių verslų žemėlapį, kurį taip pat sukūrė jaunieji profesionalai, galima rasti Anykščių verslo informacinio centro svetainėje bendruomenių skiltyje.

Už svarų Miglės ir Eimanto indėlį bendruomenių verslumo plėtrai jiems buvo suteikta išskirtinė garbė kelti valstybinę vėliavą per Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Anykščiuose.

Primename, kad JPP „Kurk Lietuvai“ plėtra į Lietuvos savivaldybės prasidėjo 2014 m. spalio mėn., kai 14 jaunų profesionalų išvyko į septynias Lietuvos savivaldybes konsultuoti investicinės aplinkos gerinimo, verslumo skatinimo, konkurencingumo didinimo ir įvaizdžio gerinimo klausimais. Anykščių rajono savivaldybė buvo viena iš septynių savivaldybių, perėjusių net kelis vertinimo etapus, ir kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendino bendrą projektą pagal JPP „Kurk Lietuvai“ programą bei sulaukė dviejų jaunųjų profesionalų – Miglės Satkauskaitės ir Eimanto Matulaičio. Projekto tikslas – atlikti bendruomenių veiklų ir galimybių užsiimti smulkiuoju verslu analizę, skatinti vietos bendruomenių verslumą. Projekto koordinatorius – Mantas Vaičiulevičius, Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas, laikinai einantis skyriaus vedėjo pareigas.

Virginija Ros Garcia

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top